Запрошення видаються вищими навчальними закладами, які мають ліцензію на підготовку іноземців за акредитованими напрямами (спеціальностями), іноземцям, щодо яких навчальним закладом надається згода на прийом на навчання (стажування) за обраною спеціальністю, на отримання післядипломної освіти, навчання в аспірантурі та докторантурі незалежно від країни походження іноземця, строків та форми навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»). Також послуги з організації набору іноземців на навчання можуть здійснювати суб’єкти господарювання (резиденти та нерезиденти) за наявності укладених із навчальними закладами договорів щодо надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»).

Міжнародний університет фінансів видає іноземцям запрошення на навчання за формою, встановленою МОН України. Для отримання запрошення на навчання іноземцям слід звертатися з листом на E-mail: international_department@iuf.edu.ua у Відділ по роботі з іноземними студентами з проханням про прийняття у Міжнародний університет фінансів на навчання.

Документи, необхідні для оформлення запрошення на навчання:
1) копія паспортного документа іноземця;
2) копія документа про здобутий рівень освіти з одержаними з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки.
3) письмова згода на збір та обробку персональних даних ;

Після отримання бланку запрошення на навчання до Міжнародного університету фінансів іноземець зобов’язаний здійснити оплату візової підтримки на рахунок Українського державного центру міжнародної освіти за реквізитами: http://studyinukraine.gov.ua/pay/
Уповноважене державне підприємство на підставі даних електронного журналу щотижня надає відповідним дипломатичним представництвам та консульським установам України інформацію щодо зареєстрованих запрошень (візову підтримку).

Запрошення на навчання необхідне для:
1) одержання візи на в’їзд до України;
2) підтвердження мети в’їзду під час проходження паспортного контролю (перевіряється прикордонниками);
3) зарахування до університету.

Для отримання в’їзної візи іноземцю слід звернутися до найближчого Посольства України у своїй або в сусідній країні із заявою про її отримання, приклавши до заяви запрошення на навчання в Міжнародному університеті фінансів.

Для громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Монголії, Російської Федерації, Таджикистану і Узбекистану запроваджено безвізовий режим в’їзду в Україну.

Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні повідомити Відділ по роботі з іноземними студентами (поштою,  тел. (044) 277 84 82, (097) 149 28 22 або E-mail: international_department@iuf.edu.ua) про дату прибуття та номер рейсу літака для забезпечення їх зустрічі в аеропорту.

У міжнародному аеропорту Бориспіль (м. Київ) Вас зустріне представник Міжнародного університету фінансів.