13-14 жовтня на базі університету Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (Польща), партнера МУФ відбулася Міжнародна наукова Конференція «Narody i państwa w świecie współczesnym: dziedzictwo – konflikty – wyzwania».

Конференцію відкрив Почесний консул, Кшиштоф Сікора, зі словами вітання виступили ректор WSG, проф. Марек Хамот та проректор, проф. Ришард Мацьолек.

Проф. Ольга Іляш була запрошена на науковий захід і виступила з доповіддю «The social risks of the Russian hybrid agression in Ukraine». Окрім того, на Конференції були представлені доповіді відомих вчених Польщі та Німеччини.

Участь українців у такого рівня заходах дає можливість подякувати Польському народу за велику підтримку Українців і нагадувати партнерам за кордоном про те, що ми продовжуємо боротьбу з ворогом і впевнено йдемо до Перемоги, зокрема й на науковому фронті.