Навчання у МУФі на програмі МВА дало мені необхідні знання для зростання у професійному напрямку, покращання лідерських навичок, оптимізації всіх компетенцій, які необхідні не тільки для управління підлеглими, а й для налагодження ефективної роботи з керівництвом. Окрім того дякую викладачам за акцент на інноваціях та сучасних тенденціях в менеджменті та фінансах.

Островська Людмила

ТА Лідер Кардіо-ЦНС фармацевтичної компанії “Abbot”

В першу чергу навчання дало можливість об’єднати всі розрізнені знання в одну цілісну картину. І це об’єднання, цей конгломерат знань, тепер можна використовувати в своєму житті і бути корисним як для своєї компанії, так і для своєї сім’ї. За це безмежна подяка чудовим викладам Міжнародного університету фінансів.

Островський Ігор

Бренд-менеджмер Mili Healthcare в Україні

Получение данного образования дало мне возможность систематизировать и обновить те знания и умения, которые были ранее. Считаю очень ценным то, что программа МВА – это не только теория. Многие преподаватели – практики, которые знают самые последние тенденции. Например, в интернет-маркетинге, где многое меняется каждые несколько месяцев и без практического опыта просто невозможно было бы дать нам актуальные и ценные знания. Симбиоз знаний и умений, который получился благодаря блестящим преподавателям МУФа – как теоретиков, так и практиков – безусловно приведёт к успеху.

Якименко Микола

Заступник директора компанії “Будінженерія”

Я вдячний долі, що в момент, коли я вирішив свій практичний досвід у кіновиробництві покласти на теоретичні знання, я знайшов програму МВА у МУФі. За 2 роки навчання я жодного дня не пожалкував про свій вибір учбового закладу, тому що я мав справу з прекрасним колективом та чудовими викладачами, для яких основним було донести основні меседжі, які ми зможемо використовувати у своїй роботі. І один із важливих аспектів – це спілкування з викладачами, вони давали нам зворотній зв’язок, допомагали нам цінними порадами. У МУФі мене навчили робити проекти, презентації та розвинув мене як фахівця.

Перший мій проект стався саме під час навчання на програмі МВА. Саме завдяки цьому проекту  я отримав нову роботу на посаді  project менеджера у відомій компанії, до чого я і прагнув.

Самойлюк Володимир

Project Manager в компанії “Планета Кіно”

 

Я очень рада, что училась именно здесь. Мне хотелось углубить знания по поводу финансовых потоков, а также получить прикладные знания, которые я сразу же смогу применить в работе и ими оперировать. И это получилось на 100%, чему я безусловно рада.

Мельниченко Інна

Керівник проектів в компанії “Імеко-консалтинг”

В МУФе великолепный преподавательский состав. Каждый из преподавателей не просто приходил читать лекции, они разговаривали с нами, чтоб мы смогли найти ответы на свои вопросы. Великолепный ректор, которая поддерживала всю нашу группу и сделала наш учебный график гибким, мы легко сочетали его с работой.

Окончив программу МВА я поняла, что хочу свой собственный бизнес и теперь я знаю все свои будущие шаги и уверена, что всё получится!

Панкевич Олена

Головний Бухгалтер “Дакмас”