Дорогі друзі!

Вітаю Вас на інформаційному сайті Міжнародного університету фінансів.

Заклад вищої освіти Міжнародний університет фінансів (МУФ) був створений у 1993 році як приватний університет. Всі спеціальності, програми та сам університет акредитований  за найвищим 4-м акредитаційним рівнем МОН України.

З моменту свого заснування у 1993 році Міжнародний університет фінансів бачить свою місію у підготовці високоосвічених і соціально відповідальних професіоналів міжнародного рівня.

Виходячи із назви, університет здійснює міжнародне співробітництво з університетами Франції, Австрії, Стамбульським університетом, Стокгольмським технологічним інститутом.

Ми також маємо сильну глобальну присутність у співпраці з Академічним сертифікаційним центром SAP АСЦ SAP, розвиваємо активні освітні програми академічної мобільності, які функціонуть спільно з FHWien University of Applied Sciences of WKW (Відень, Австрія), IAE Aix-en-Provence (Франція) та Університетом економіки (м. Бидгощ, Польща). Відбувається постійна взаємодія вчених та студентів у роботі з колегами з усього світу шляхом стажування викладачів та студентів університету у рамках програми “The Exchange Programme Linnaeus-Palme” з Королівським Технологічним Інститутом Швеції.

На сьогодні Міжнародний університет фінансів реалізує цілісну систему програм підготовки бакалаврів, магістрів, Бізнес-освіти-МВА з різною тривалістю в області фінансів, бізнес-аналітики, міжнародного бізнесу, підприємництва, інновацій та міжнародної економіки. Всі програми адаптивні, гнучкі до викликів зовнішнього середовища.

З урахуванням цифрових викликів найбільшою популярністю користуються міждисциплінарні програми, які спрямовані на підготовку професіоналів, бізнес-лідерів майбутнього і дають бізнес знання  та компетентності на стиках  сучасного бізнесу та новітніх технологій, фінансів, фінансової аналітики  великих даних (Big Data), інформаційних технологій (ІТ), підприємництва та менеджменту. Поєднання сучасних технічних знань та управлінських навичок забезпечує  високий рівень конкурентних переваг випускників у високотехнологічних компаніях, при створенні власного бізнесу, запуску та масштабуванні  стартапів.

Наші програми розраховані на амбітних динамічних студентів, бажаючих увійти в нову для себе професійну область в сфері економіки та фінансів, які вміють планувати свій час і концентруватися на виконанні інтелектуальних завдань.

Ми завжди запроваджуємо найбільш оригінальні способи викладання окремих курсів програм, запрошуємо практиків, які працюють у вітчизняних та міжнародних компаніях, пропонуємо майстер-класи, проєкти, кейси і семінари, що проводяться висококваліфікованими експертами з бізнесу. Наші студенти займаються розробкою завдань в рамках проєктно-дослідницьких семінарів в інтерактивній та справді багатопрофільній атмосфері, можуть брати участь в міжнародних стажуваннях або пройти навчання за однією з програм подвійних дипломів, з виїздом для навчання за кордон і отриманням двох дипломів – диплома магістра МУФ та диплома магістра одного із зарубіжних університетів-партнерів університету.

Випускники Університету стають лідерами практично в усіх напрямках економічної діяльності, вміють аналізувати і оцінювати тренди в різних галузях економіки, здатні до проведення грунтовного фінансового аналізу економічних процесів відповідно до вимог сьогоднішнього дня і розмовляють однією мовою з фінансистами усього світу .

Ми розташовані в динамічному місті, Київ, в районі Політехнічного парку на території якого знаходиться Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», сьогодні – найбільший навчально-науковий центр України, з яким налагоджена плідна  співпраця.

Ми запрошуємо вас відвідати наш сайт, дізнатись про програми та заходи, які вас цікавлять та взяти участь у житті громади Міжнародного університету фінансів.

Любов Смоляр