Дорогі друзі!

Вітаю Вас на інформаційному сайті Міжнародного університету фінансів.

З моменту свого заснування у 1993 році Міжнародний університет фінансів бачить свою місію у підготовці високоосвічених і соціально відповідальних професіоналів міжнародного рівня з єдиним розумінням того, що це має бути визначальною рисою Університету. Ми визнаємо, що наш найважливіший внесок у наукові відкриття, освіту та суспільство залежить від сили ідей та відкритості задля їх втілення.
Університет реалізовує практико-орієнтовані програми, розроблені на основі об’єднання досвіду підготовки магістрів з міжнародного бізнесу та фінансів провідних зарубіжних та вітчизняних університетів, визначає навчальні дисципліни, які змінюють способи мислення та мають трансформаційний вплив на такі галузі як економіка, фінанси, наука, бізнес, політика, право та культура. Наші програми розраховані на амбітних динамічних студентів, бажаючих увійти в нову для себе професійну область в сфері економіки та фінансів, які вміють планувати свій час і концентруватися на виконанні інтелектуальних завдань.

Ми завжди запроваджуємо найбільш оригінальні способи викладання окремих курсів програм, запрошуємо практиків, які працюють у вітчизняних та міжнародних компаніях, пропонуємо майстер-класи, проекти, кейси і семінари, що проводяться висококваліфікованими експертами з бізнесу. Наші студенти займаються розробкою завдань в рамках проектно-дослідницьких семінарів в інтерактивній та справді багатопрофільній атмосфері, можуть брати участь в міжнародних стажуваннях або пройти навчання за однією з програм подвійних дипломів, з виїздом для навчання за кордон і отриманням двох дипломів – диплома магістра МУФ та диплома магістра одного із зарубіжних університетів-партнерів університету. Випускники Університету стають лідерами практично в усіх напрямках економічної діяльності, вміють аналізувати і оцінювати тренди в різних галузях економіки, здатні до проведення грунтовного фінансового аналізу економічних процесів відповідно до вимог сьогоднішнього дня і розмовляють однією мовою з фінансистами усього світу .

Ми розташовані в динамічному місті, Київ, в районі Політехнічного парку на території якого знаходиться Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», сьогодні – найбільший навчально-науковий центр України, у співпраці з яким нами поєднано навчальний, науковий та інноваційний потенціали. Ми також маємо сильну глобальну присутність у співпраці з Академічним сертифікаційним центром SAP АСЦ SAP, розвиваємо активні освітні програми академічної мобільності, які функціонуть спільно з FHWien University of Applied Sciences of WKW (Відень, Австрія), IAE Aix-en-Provence (Франція) та Університетом економіки (м. Бидгощ, Польща). Відбувається постійна взаємодія вчених та студентів у роботі з колегами з усього світу шляхом стажування викладачів та студентів університету у рамках програми “The Exchange Programme Linnaeus-Palme” з Королівським Технологічним Інститутом Швеції.
Ми запрошуємо вас відвідати наш сайт, дізнатись про програми та заходи, які вас цікавлять та взяти участь у житті громади Міжнародного університету фінансів.

Любов Смоляр