Про програму

Щоб вижити та процвітати в світі, що експоненційно змінюється та підживлюється цифровізацією, компанії повинні швидко оновлюватися, розвивати свої ІТ- можливості, реалізовувати послідовну стратегію управління даними та аналітикою, забезпечувати трансформаційне лідерство в екосистемі та бути  спритними.

Для здійснення трансформаційних змін на стику цифрових технологій та управління бізнесом потрібний принципово інший вид керівництва, трансформаційні лідери, які створюють архітектуру спритної організації, роблять ставку на мережі команд, побудовані навколо наскрізної відповідальності, узгодженості та підзвітності, володіють як технологічними компетенціями для роботи з передовими технологіями, так  і комерційними, комунікативними та лідерськими навичками.

Програма «МВА – управління бізнесом та трансформаційне лідерство» Міжнародного університету фінансів розроблена, щоб допомогти вам повністю реалізувати свій потенціал, прискорити свою кар’єру за допомогою навичок та інструментів, які допоможуть вам виділитися в умовах високої конкуренції.

Мета програми – навчити студентів, як:

• Оцінити переваги та витрати на цифрову трансформацію продуктів та підприємств.
  • Встановити шляхи, якими потрібно пройти, щоб здійснити цифрову трансформацію продуктів та бізнесу.
  • Реалізувати процес цифрової трансформації. Зробити організації більш спритними, чуйними та креативними.
  • Досягти успіху в конкурентному світі нових організаційних архітектур; розумних, організованих мереж; малих фірм, яким не потрібна величезна капіталізація для конкуренції.

Програма дозволить вам:

• Отримати знання необхідні для розуміння методів та інструментів, що використовуються в науці про дані, а також практичне навчання з аналізу даних.
  • Освоїти найновіші цифрові технології.
  • Отримати навички, поглиблені, спеціалізовані знання та досвід щодо вивчення можливостей та проблем управління бізнесом.

Зміст програми включатиме глибокі дискусії щодо трансформації бізнес-моделі, ефективності  роботи команд, аналізу продуктивності та мережевих ефектів, моделювання рольових способів цифрової поведінки та ролі лідера у зміні культури для досягнення успіху в сучасному складному світі швидких, різких змін.

Структура програми

Програма «МВА – управління бізнесом та трансформаційне лідерство» пройде в модульному форматі. Заняття будуть проходити що-місяця кожний четвертий тиждень впродовж двох днів.

Програмою передбачено чотири виконавчих модулів. Кожний модуль проводиться один раз на півроку тривалістю від шести до восьми днів.  Вони поєднують в собі інтенсивні заняття в аудиторії, виконання групових  проєктів, проведення хакатонів, майстер-класів.

Ви  впродовж  навчання будете  працювати, як індивідуально над проєктом у власній організації, так і з командою щодо інноваційного проєкту з  залученням зацікавлених організацій/ корпорацій.  В кінці навчання – захист атестаційного проєкту.

Викладацький склад

На програмі працюють провідні викладачі Міжнародного університету фінансів, фахівці  бізнесу та  університетів партнерів, зокрема, НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, які поєднують академічний потенціал зі знанням практики бізнесу, володіють сучасними методиками бізнес-освіти та методами обробки великих даних, сучасними аналітичними інструментами, моделями прийняття рішень; пройшли  навчання та наукові стажування в провідних бізнес-школах та університетах США і Європи.

Ваша майбутня кар’єра

Навчання на  програмі «МВА – управління бізнесом та трансформаційне лідерство» дозволяє розвинути  вашу здатність підходити до бізнес-проблем та прийняття рішень стратегічно. Аналітичні навички та навички вирішення проблем принесуть вам користь протягом усієї вашої кар’єри і дозволять стати висококонкурентними менеджерами -аналітиками у будь-якій сфері (банках, інвестиційних компаніях, страхових організаціях, компаніях, які створюють нові технологічні продукти), компаніях будь-якого сектору, будь-якої галузі. Отримані міждисциплінарні знання, навички та якості, які ви розвинете,  допоможуть вам створити власну компанію та масштабувати власний бізнес.

Присуджений ступінь

Після успішного завершення програми «МВА – управління бізнесом та трансформаційне лідерство» ви отримаєте ступінь магістра в галузі управління та бізнес адміністрування за спеціальністю  «Менеджмент» та диплом магістра державного зразка.

Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами:
(044) 277 84 82, (044) 204 97 27, (050) 413 43 46, (097) 149 28 22
E-mail: iuf@iuf.edu.uapk@iuf.edu.ua