Про програму

Програма «FinTech MBA» у Міжнародному університеті фінансів призначена для підготовки бізнес-лідерів майбутнього, хто зацікавлений у застосуванні принципів ведення бізнесу на стиках фінансів, фінансової аналітики  великих даних (Big Data), інформаційних технологій (ІТ), підприємництва та менеджменту.

Сьогодні Fintech розглядається як цифрова сила, яка може спричинити безпрецедентні зміни в будь-якій галузі, підсилюючи конкурентне середовище, яке винагороджує найбільш інноваційних та підприємницьких гравців.

Метою програми «FinTech MBA» є:

  • Подолати розрив між ІТ та фінансами, навчаючи вас як управляти передовими інформаційними системами, використовувати фінансові технології (FinTech) для пошуку інноваційних рішень у фінансах, розвивати практичні знання про програми FinTech, включаючи програмування, інформаційне моделювання та цифровий бізнес, штучний інтелект, блокчейн, хмарні обчислення, машинне навчання тощо.
  • Підготувати універсальних високопрофесійних керівників з сильною аналітичною базою, акцентом на кількісні методи та цифрові компетенції,  прогресивним мисленням, підприємницьким духом  та баченням, інноваційною культурою та спритністю.

Програма орієнтована на підприємців, керівників підприємств малого та середнього бізнесу, а також керівників підрозділів великих компаній,  які хочуть вивести компанію на новий рівень, використовуючи інноваційні і технологічні методи.

Кар’єрні перспективи

Придбані в результаті навчання теоретичні знання і практичні навички в області економіки, фінансів, аналітики, блокчейн-технологій, машинного навчання та цифрових технологій дозволять випускникам програми «FinTech MBA» стати сучасними висококонкурентними аналітиками і проєктними менеджерами, дослідниками і консультантами в фінансових організаціях (банках, інвестиційних компаніях, страхових організаціях, хедж-фондах, венчурних компаніях) і компаніях, які створюють нові технологічні продукти для фінансового ринку, займатися фінтехпідприємництвом або дослідницькою роботою.

Структура програми

Програма пройде в модульному форматі. Заняття будуть проходити що-місяця кожний другий тиждень впродовж двох днів. Програмою передбачено чотири виконавчих модулів. Кожний модуль проводиться один раз на півроку тривалістю від шести до восьми днів.  Вони поєднують в собі інтенсивні заняття в аудиторії, виконання групових  проєктів, проведення хакатонів, майстер-класів.

Ви  впродовж  навчання будете  працювати, як індивідуально над прикладним проєктом FinTech, так і з командою щодо проєкту з  залученням зацікавлених організацій/ корпорацій.  В кінці навчання – захист атестаційного проєкту.

Інтерактивні заняття  в поєднанні з унікальним практико-орієнтованим досвідом навчання (групові проєкти, хакатони з практики управління інноваціями та стратегією FinTech, професійні тренінги, багатофункціональні  підходи  до вирішення проблем, включаючи великі дані, Інтернет речей, технологію блокчейну)  дають можливість ефективно освоїти програму.

Переваги програми 

  • Наші технології, обладнання, програмне забезпечення, найновіші фінансові дані, інтерактивні майстерні  дозволяють студентам застосовувати теорію на практиці в цілому комплексі видів діяльності, будь-то управління портфелем, управління ризиками та інше.
  • Програма надає можливість здобути міждисциплінарні знання в області фінансів, аналітики великих даних (Big Data) та інформаційних
    технологій, розвинути міждисциплінарні компетенції у галузі програмування та ведення цифрового бізнесу, менеджменту, підприємництва, хмарних обчислень та машинного навчання.
  •  Викладачі високопрофесійного міжнародного рівня. На програмі працюють провідні викладачі Міжнародного університету фінансів, фахівці бізнесу та  університетів партнерів, зокрема, НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, які поєднують академічний потенціал зі знанням практики бізнесу, володіють сучасними методиками бізнес-освіти та методами обробки великих даних, сучасними аналітичними інструментами, моделями прийняття рішень; пройшли  навчання та наукові стажування в провідних бізнес-школах та університетах США і Європи. До програми долучаються провідні зарубіжні викладачі.

Присуджений ступінь

Після успішного завершення програми студенти отримають ступінь магістра в галузі управління та бізнес адміністрування за спеціальністю  «Менеджмент» та диплом магістра державного зразка.

Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами:
(044) 277 84 82, (044) 204 97 27, (050) 413 43 46, (097) 149 28 22
E-mail: iuf@iuf.edu.uapk@iuf.edu.ua