Всі іноземці та особи без громадянства, які навчаються в Міжнародному університеті фінансів забезпечуються гуртожитком та мають можливість користуватись соціально-побутовою інфраструктурою університету: бібліотекою, у тому числі читальною залою, медичними пунктами, пунктами харчування, актовими чи концертними залами, спортивними залами, стадіонами та/або спортивними майданчиками аналогічно українським громадянам.

У гуртожитках університету працює локальна комп’ютерна мережа з виходом в Інтернет, є робочі кімнати для занять, спортивні зали з необхідним інвентарем та обладнанням. У студентському містечку та гуртожитках працюють пункти надання побутових послуг.

Всі гуртожитки університету періодично проходять перевірки та відповідають санітарним та будівельним нормам, вимогам пожежної безпеки та нормам з охорони праці. Житлові приміщення, придатні для проживання іноземних студентів в гуртожитках блочного типу:

  1. Гуртожиток №17, вул. Виборзька, 1.
  2. Гуртожиток №19, вул. Борщагівська, 146.

У житлових кімнатах для іноземців проживає максимум по 3 особи. Кімнати укомплектовані меблями та м’яким інвентарем. В залежності від своїх потреб іноземні студенти мають можливість взяти в оренду або придбати для власного користування мультимедійну та побутову техніку.

У кожній кімнаті блочного типу є окремий душ та туалет. На кожному поверсі в гуртожитку коридорного типу розташовано 2 загальні кухні та 2 загальних туалети.

Для сприяння налагодженню морально-психологічного клімату в студмістечку університету працює соціальна служба, також діють органи студентського самоврядування з представниками від іноземних студентів. В гуртожитках університету іноземці та особи без громадянства проживають разом з українськими студентами, що сприяє інтернаціоналізації контингенту університету.

За порушення угоди іноземні студенти та слухачі підготовчого відділення можуть бути виселені з гуртожитків та/або відраховані з університету. Для профілактики правопорушень зі сторони іноземців та по відношенню до них створено земляцтва країн та вибрані голови земляцтв, які допомагають іноземцям прилаштуватись до умов та вимог проживання в гуртожитках. Іноземці та особи без громадянства отримують пам’ятки щодо проживання в гуртожитку, де вказані ключові моменти поводження та проживання в гуртожитку, а також всі необхідні контактні номери телефонів.