Правила прийому

Як вступити до бакалаврату на програму Управління бізнесом?

Термін навчання:
Очна форма – 4 роки
Заочна форма – 4 роки

Форма навчання: очна та заочна з дистанційною технологією навчання

Мова програми: українська, англійська

Вартість навчання: 16000 грн/рік (очна форма), 9000 грн/рік (заочна форма навчання)*

Залишилися питання? Подзвоніть за телефонами (044) 277 84 82, 204 97 27, (097) 149 28 22, (050) 413 43 46

Заповніть реєстраційну форму та отримайте запрошення на день відкритих дверей

*вартість навчання при умові оплати 1 раз на рік. Детальніше про оплату читайте тут.

Інші бакалаврські програми, які можуть вас зацікавити:

Фінанси підприємств

Туристичний бізнес

Міжнародний бізнес та аналітика

Бакалаврська програма «Управління бізнесом»

в рамках спеціальності 073 «Менеджмент»

Нова програма. Перший набір у 2017 році.

Актуальність. Управління бізнесом – професійна діяльність, що включає широке коло завдань: від постановки цілей ділової організації та вибору шляхів її досягнення до забезпечення необхідної мотивації співробітників, обліку, аналізу та оцінки результатів. Цим займаються як керівники, у яких є підлеглі, так і співробітники (спеціалісти) підрозділів апарату управління компанією – відділів маркетингу, збуту, персоналу, стратегічного розвитку та т.д. Той, хто бачить себе в майбутньому керівником проектів, організацій в різних областях діяльності, хто планує створити власну справу – також буде займатися управлінням.
Управлінська діяльність вимагає таланту і практики, але систематична освіта в галузі управління розвиває здібності і створює хорошу основу для осмислення досвіду, який одержується в організації. Здобути таку освіту самостійно по книжках неможливо: потрібні академічний наставник і групова проектна робота.

Мета програми є підготовка до професійної діяльності в сфері управління бізнесом. Інтегрований підхід до освоєння студентами широкого кола компетенцій в різних областях управління бізнесом дозволяє випускникам будувати кар’єру і працювати в різних функціональних підрозділах: проектних офісах, службі управління персоналом, відділах стратегічного розвитку, клієнтського обслуговування, маркетингу, інших підрозділах апарату управління компаніями, а також набувати досвід для створення та розвитку власного бізнес-проекту.

Дисципліни, що вивчаються в рамках бакалаврської програми:

  1. Економічна теорія. Мікро- та Макроекономіка. Економічний аналіз фірми. Аналіз галузевих ринків. Математика для менеджерів. Теорія ймовірностей і математична статистика. Економетрика. Фінансовий облік. Фінансові інститути і ринки. Статистика.
  2. Загальний менеджмент. Міжнародна економіка. Інформаційні технології в менеджменті. Кількісні методи прийняття управлінських рішень. Організаційна поведінка. Фінансовий аналіз. Маркетинг. Управління інноваціями. Управління проектами. Управління людськими ресурсами. Стратегічний менеджмент. Корпоративні фінанси. Міжнардний бізнес. Ділові комунікації і управління конфліктами. Фінансовий менеджмент. Управлінський облік.
  3. Статистичний аналіз даних (SPSS). Мережі і база даних (MS Access). ERP-системи (SAP, OEBS). ВЕБ-технології. Моделювання бізнес-процесів. Електронна комерція. Підприємництво. Лідерство. Податки і оподаткування. Митна справа. Правове регулювання бізнесу. Основи логістики і управління ланцюгами поставок.

Переваги програми:

  • Індивідуальна освітня траєкторія. Студенти вибирають значну кількість профільних дисциплін. Це дозволяє освоїти (з 3 курсу) відповідний профільний напрям, а саме: «Підприємництво та інновації», «Управління організаційним розвитком та людськими ресурсами», «Електронний бізнес», «Стратегії бізнесу».
  • Великий досвід проектної роботи. Студентам пропонуються майстер-класи, проекти, які дозволяють на старших курсах вирішувати задачі, які представляють професійний інтерес для потенційних роботодавців, а також формувати заділ для розвитку власного бізнес-проекту.
  • Поглиблене вивчення англійської мови в Центрі іноземних мов обов’язкове. В кінці другого року студенти здають незалежний екзамен з англійської мови за міжнародними стандартами. На 3 і 4 курсах програма передбачає вивчення окремих дисциплін англійською мовою. Студенти також можуть факультативно вивчати французьку, китайську, португальську, німецьку, іспанську, польську та інші мови.
  • Сильний викладацький склад. На програмі працюють провідні викладачі університету. Для проектної роботи активно залучаються бізнес-партнери програми, а також підприємці.