Програми бакалаврату МУФ

Якщо своє майбутнє ви пов’язуєте з бізнесом, значить програми, які пропонує Міжнародний університет фінансів, для вас.

Успішна кар’єра в бізнесі в 20-х, 30-х роках ХХІ сторіччя потребує  здатності приймати рішення, генерувати ідеї й креативити.

Сучасні роботодавці дедалі частіше шукають не просто виконавців, а людей, які готові мислити поза шаблонами, розуміти емоції, наміри й мотивацію людей,  уміти скерувати людей у належне русло.  Майбутнє – це період, коли головною цінністю стане  гнучкість розуму (уміння обмірковувати декілька речей одночасно), емоційний інтелект й розвиток.

Тому, незалежно від вибраної програми, в Міжнародному університеті фінансів ви освоїте саме ці ключові навички,  які знадобляться вам для успішної кар’єри.

Спочатку ви вивчите загальні дисципліни по управлінню компаніями, а потім в залежності від вибраної програми поглибитесь  в одну із сфер діяльності компанії: фінанси, економіка, менеджмент, управління людськими ресурсами, маркетинг, логістика, інформаційні технології, підприємництво та інновації.

Загальний менеджмент
Бізнес комунікації та управління конфліктами
Тут ви навчитесь умінню вести переговори, мистецтву презентації, освоїте навики командної роботи, управління конфліктами, які надто важливі в менеджменті.
Підприємництво та бізнес планування
Плануєте відкрити свій бізнес – не проблема, але потрібний бізнес-план. Тут ви зможете навчитись розробляти бізнес-план. Але в деяких ситуаціях бізнес-план не працює. Потрібні прийоми дизайн мислення. Ви освоїте сучасні підходи до створення стартапів.
  Етика бізнесу
Ви розберетесь в таких важливих питаннях, як компанії вирішують етичні проблеми.
Кількісні методи прийняття рішень
Вся сила математики в дії. Як за допомогою рівнянь та аналізу даних великі компанії приймають рішення? Як оптимізувати транспортну схему або вибудувати оптимальний процес в компанії?
Фінанси
Фінансовий аналіз
Звітність будь-якої компанії – це сотні рядків фінансових даних. Фінансовий аналіз необхідний, щоб правильно її «прочитати» і зрозуміти, в якому стані знаходиться компанія. А потім прийняти ефективне рішення.
Корпоративні фінанси
Як побудувати систему управління фінансами компанії? Що таке ринкова вартість і чому вона така важлива? Як правильно залучити інвестиції, організувати IPO і угоди по злиттю і поглинанням? Ви розберетеся в стратегічному управлінні фінансами компанії та навіть зможете розрахувати справедливу вартість компанії і її акцій.
  Оцінка компаній
Скільки коштує компанія? Як визначити вартість компанії? Чому ринкова оцінка може не збігатися з ціною продажу компанії? Як визначити вартість стартапа? На курсі ви навчитеся розраховувати вартість будь-якої компанії, оцінювати її активи і формувати ціну продажу акцій.
Фінансовий менеджмент
Що таке власний капітал компанії і ліквідність? Як управляти власними та позиковими коштами? Ви також розберетеся в чому сенс санації і консолідації.
Логістика
Операційний менеджмент
Канбан, lean-management – це методи за допомогою яких компанія працює з повсякденними завданнями. Як побудувати процес виробництва? Організувати доставку до споживача? Забезпечити необхідну кількість сировини на складі? На ці та інші запитання відповідає функція операційного менеджменту.
Саме ефективне управління ланцюгом поставок стало запорукою успіху компаній як Walmart, IKEA, Zara і багатьох інших.Компаніям необхідно знати, коли і що купувати і як все це зберігати. Правильний розподіл матеріалів, товарів і виробленої продукції дозволяє заощадити гроші.
Логістика та управління ланцюгами поставок
Як вибудувати оптимальний рух товару, якщо деталі виготовляються в одній країні, збираються в інший, а продукт продається на іншому материку?. збільшити ефективність і залучити більше клієнтів.
Інформаційні технології
Моделювання бізнес-процесів
Розуміти те, що ми хочемо досягти, і як це зробити-абсолютно різні завдання. Перша досить проста – ми візуалізуєм свої думки, але друга вимагає певних знань, необхідних для побудови бізнес-процесів. Саме про те, як грамотно вибудувати бізнес-процеси і перенести їх на папір і піде мова.
Digital marketing
Кожен день ми бачимо рекламу – Реклама допомагає компаніям знаходити споживачів, а споживачам – необхідні їм товари. Ви навчитеся керувати рекламою: користуватися різними майданчиками, познайомитеся з API Google, Yandex і Facebook. На завершення ви реалізуєте авчальний проект з просування якогось проекту або продукту
Людські ресурси
Здорова атмосфера всередині команди – одна із запорук успіху. Менеджерам необхідно розуміти, яким чином вони можуть створити комфортні умови для своїх підлеглих. Зарплата – не панацея Працівників стали цікавити зовсім інші стимули.
Як зробити так, щоб співробітник отримував саме те, що йому потрібно, і це не йшло врозріз з інтересами організації? Ви навчитеся створювати системи мотивації для великих корпорацій і маленьких стартап-команд.
Коучинг як стиль управління
Як керувати співробітниками, паралельно розвиваючи їх? Чому сильна команда – це сильні співробітники, які роблять те, що їм подобається, і впевнені в собі? Ви розберетеся, як керівник може “зарядити” співробітників на нові досягнення і допомогти їм вирости над собою.

Чому саме в Міжнародному університеті фінансів доцільно навчатися?

 • Унікальний професорсько-викладацький склад в області економіки, фінансів, менеджменту
  Викладачі програм являються провідними дослідниками, авторами багаточисельних наукових та методичних праць, консультантами українських та міжнародних компаній.
 • Включене навчання за кордоном
 • Реальна можливість пройти навчання впродовж одного семестру в одному із провідних університетів Європи – академічних партнерів МУФ.
 • Сильна мовна підготовка
 • В МУФ функціонує Центр іноземних мов, який надає повний спектр послуг з вивчення іноземних мов, орієнтований на слухачів будь-якого рівня підготовки та володіння мовою: від початківців (рівень А1) до професійного рівня (рівень C2). Ви маєте можливість удосконалення рівня англійської мови та вивчення другої іноземної мови: французької, німецької, іспанської, китайської та іншої.
 • Сучасний підхід до бізнес-освіти
 • Навчання включає вирішення кейсів, работу над невеликими груповими проектами на базі реальних компаній, дискусії, обговорення актуальних наукових та прикладних статей.
 • Широкий вибір профільних дисциплін
 • Дисципліни за вибором дозволяють студентам формувати індивідуальні освітні траєкторії в рамках своїх особистісних потреб.

У розпорядженні студентів:

 • технічно оснащені аудиторії, комп’ютерні класи
 • гуртожиток
 • військова кафедра
Форми навчання:
• денна (очна)
• модульна (очно-заочна): двічі на місяць – четвер та п’ятниця з 18.30 до 21.30, субота з 10.00 до 18.30
• заочна з дистанційною технологією навчанняМова навчання:
українська (ряд факультативних дисциплін викладається англійською мовою),
англійська (програма “Менеджмент міжнародного бізнесу”)Трудомісткість програм
вимірюється в кредитних одиницях ECTS (Європейська система трансферу освітніх кредитів).
Загальна трудомісткість – 240 ECTSТривалість навчання:
• денна (очна) – 4 роки
• заочна – 4 роки
• на основі диплому молодшого спеціаліста (денна, заочна) – 2, 3 роки
• бакалавр «модель паралельна вища освіта» – 3 рокиПри успішному завершенні відповідної програми присвоюється ступінь бакалавра та диплом МУФ державного зразка

Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами: (044) 204 97 27,  (050) 413 43 46,  (097) 149 28 22, (067) 323 02 99
E-mail: iuf@iuf.edu.uapk@iuf.edu.ua