Правила прийому

Як вступити до магістратури на програму Фінансова аналітика?

Тривалість навчання:
• на основі профільної освіти – 1 рік 6 місяців
• на основі непрофільної освіти – 2 роки

Форми навчання:
• денна (очна)
• модульна (очно-заочна): двічі на місяць – четвер та п’ятниця з 18.30 до 21.30, субота з 10.00 до 18.30

Мова програми: українська, англійська

Вартість навчання: 21000 грн/рік (очна та очно-заочна форми)*

Залишилися питання? Подзвоніть за телефонами (044) 277 84 82, 204 97 27, (097) 149 28 22, (050) 413 43 46

Заповніть реєстраційну форму та отримайте запрошення на день відкритих дверей

*вартість навчання при умові оплати 1 раз на рік. Детальніше про оплату читайте тут.

Інші магістерські програми, які можуть вас зацікавити:

Міжнародний бізнес

Міжнародні фінанси

Фінансовий інжиніринг

Магістерська програма «Фінансова аналітика»

в рамках спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Нова програма. Перший набір у 2017 році.

Актуальність створення освітньої програми підготовки магістра «Фінансова аналітика» була обумовлена великою потребою в підготовці фахівців для фінансового ринку, які вміють аналізувати і оцінювати тренди в різних галузях економіки, здатних до проведення фінансового аналізу економічних процесів відповідно до вимог сьогоднішнього дня і розмовляють однією мовою з фінансистами усього світу.

Мета програми «Фінансова аналітика» є підготовка висококваліфікованих фахівців, які:

 • володіють глибокими знаннями і навичками фінансового аналізу;
 • здатні працювати в якості фінансових аналітиків в комерційних та інвестиційних банках, державних структурах, що регулюють і / або реалізують великі інвестиційні проекти, в компаніях, що спеціалізуються на управлінні портфелем цінних паперів і інших активів, а також на підприємствах;
 • вміють прогнозувати процеси, що відбуваються у фінансовій системі, і на підприємствах реального сектору економіки, як в Україні, так і в зарубіжних країнах;
 • здатні брати участь у виробленні рекомендацій для прийняття управлінських рішень, заснованих на аналізі фінансового стану юридичних осіб;
 • володіють компетенціями та практичними дослідженнями навичками в галузі фінансів.

Дисципліни, що передбачаються в рамках магістерської програми для освоєння широкого спектру компетенцій:

 1. Макроекономіка (поглиблений рівень). Економетрика. Теорія фінансів.
 2. Кількісні методи в економіці. Фінансовий облік, аналіз та звітність (поглиблений рівень). Міжнародні стандарти фінансової звітності. Корпоративні фінанси. Оцінка вартості компанії. Ринок фінансових інструментів: акції і облігації.
 3. Монетарна економіка. Похідні фінансові інструменти. Управління інвестиційним портфелем. Етичні і професійні стандарти. Прогнозування в економіці і фінансах. Фінансове моделювання: корпоративна і галузева специфіка. Стохастичний аналіз у фінансах. Венчурне інвестування. Ризик менеджмент. Міжнародна економіка. Управління інвестиційними проектами. Рейтингування. Альтернативні інвестиції. Оранізація взаємодії ІТ і бізнесу. Платіжні системи в Інтернет. Основи криптографії. Цифрова валюта і кіберзлочинність. Електронний бізнес та WEB-технології. SAP-технології у фінансовій діяльності підприємства. Управління інвестиціями в ІТ.

Цільова аудиторія
Цільовою аудиторією даної магістерської програми є випускники провідних технічних і економічних вузів країни, що мають високий рівень математичної підготовки і орієнтовані на роботу в фінансовому секторі. А також для бажаючих увійти в нову для себе професійну область в сфері фінансів.
Наша програма розрахована для амбітних динамічних студентів, які вміють планувати свій час і концентруватися на виконанні інтелектуальних завдань.

Переваги програми «Фінансова аналітика»:

 • Програма «Фінансова аналітика» є практико-орієнтована.
 • Синергія фінансів, математики і WEB-технології. Під впливом розвитку хмарних технологій та інших потужних трендів електронного світу радикально змінюються фінансові технології, які потребують глибоких математичних знань і навичок використання інформаційних технологій. В Академічному сертифікаційному центрі SAP МУФ наші студенти отримують унікальні знання та практичні навички використання фінансових та інформаційних технологій при освоєнні програми TERP10 SAP ERP «Інтеграція бізнес-процесів».
 • Поглиблене вивчення англійської мови в Центрі іноземних мов обов’язкове. В кінці першого року слухачі здають незалежний екзамен з англійської мови за міжнародними стандартами. На другому році навчання програма передбачає вивчення окремих дисциплін англійською мовою. Студенти також можуть факультативно вивчати французьку, китайську, португальську, німецьку, іспанську, польську та інші мови.
 • Для викладання окремих курсів програми залучаються практики, що працюють у вітчизняних та міжнародних компаніях.
 • Студентам пропонується вибір курсів.
 • Студенти беруть участь в проектах проектно-дослідницького семінару «Сучасні проблеми фінансового аналізу», «Аналіз фінансових ринків».
 • Студентам пропонуються майстер-класи, проекти, кейси і семінари, що проводяться висококваліфікованими експертами з бізнесу.
 • Студенти програми можуть брати участь в міжнародних стажуваннях або пройти навчання за однією з програм подвійних дипломів, з виїздом для навчання за кордон і отриманням двох дипломів – диплома магістра МУФ і диплома магістра одного із зарубіжних університетів-партнерів університету.
 • Вечірні та суботні заняття дозволяють студентам вчитися і працювати одночасно.
 • Студенти набувають корисні зв’язки для майбутньої кар’єри.