Правила прийому у 2023

Як вступити до магістратури?

Програми магістратури

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Програма «Корпоративні фінанси та фінансова аналітика»
Програма «Інформаційні технології в фінансах»

Спеціальність 073 «Менеджмент»
Програма «Менеджмент міжнародного бізнесу»
Програма «Управління бізнесом та інноваціями»

Спеціальність 051 «Економіка»
Програма “Бізнес аналітика та великі дані (Big Data)”

Програми магістратури за моделлю “Друга вища освіта”

Тривалість навчання: 1,5 роки

Форми навчання:
•  денна (формат навчання: блочно-модульний)
•  заочна (формат навчанн: двічі на місяць – четвер та п’ятниця з 18.30 до 21.30, субота з 10.00 до 18.30)

Мова програми: українська

Вартість навчання:
• денна – 30 000 грн/рік*
• заочна – 30 000 грн/рік*
*вартість навчання при умові оплати 1 раз на рік. Детальніше про оплату читайте тут.

Поновлення та переведення із інших вишів
Студенту
Контакти

ПРОГРАМИ ЕМВА та МБА

EXECUTIVE MBA
Tech MBA
МВА – Бізнес аналітика та  Big Data
FinTech MBA
МВА – Управління бізнесом  та трансформаційне лідерство

Адреса університету
03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37 НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», корп.1 (ліве крило)
Phone: (044) 204 97 27,  (050) 413 43 46,  (067) 323 02 99
Email: iuf@iuf.edu.ua

Про програму Структура програми Переваги
 Кваліфікація: Магістр фінансів, банківської справи та страхування
Трудомісткість: 3600 годин / 120 ECTS
Мова навчання: українська

Про програму

Фінансова галузь змінюється зі швидкістю світла завдяки цифровізації. Перетин фінансів, фінансової аналітики великих даних (Big Data) з інформаційними технологіями (ІТ) є на передньому краї професії у 21 столітті. Лише в 2020 році інвестиції в фінтех-стартапи становили понад 50 мільярдів доларів.

Сьогодні FinTech вважається однією з найважливіших галузей світової економіки, яка має найбільший розрив у кваліфікації та найвищу зарплату. Традиційні фінансові робочі місця зникають, оскільки цифрові валюти, автоматизоване інвестування, мобільний банкінг, вимагають нових навичок для прийняття фінансових рішень.

FinTech пропонує безпрецедентний попит на професіоналів з передовими навичками у галузі фінансів, математики, програмування, фінансової аналітики, науки про великі дані (Big Data), прикладної статистики та захоплюючі перспективи для кар’єри, починаючи від фінтех-стартапів, закінчуючи необанками, страховими та хедж-фондами.

Нова магістерська програма Міжнародного університету фінансів «Інформаційні технології в фінансах» має на меті:

  • Подолати розрив між ІТ та фінансами, навчаючи вас як управляти передовими інформаційними системами, використовувати фінансові технології (FinTech) для пошуку інноваційних рішень у фінансах, розвивати практичні знання про програми FinTech, включаючи програмування, інформаційне моделювання та цифровий бізнес, штучний інтелект, блокчейн, хмарні обчислення, машинне навчання тощо.
  • Підготувати вас до найбільш добре оплачуваних і затребуваних фахівців у фінансовій галузі, які мають міждисциплінарні навички, спеціальні компетенції у програмуванні та управлінні інформаційними системами.

Незалежно від того, чи прагнете ви до посади керівника у фінансовому відділі, чи бажаєте піднятися сходинками у секторі фінансових послуг, ця дворічна магістерська програма дасть вам всебічну фінансово-економічну основу, навчить вас застосовувати нові інструменти унікальними та креативними способами для вирішення складних системних фінансових проблем, керувати ризиками взаємопов’язаних ринків, розкривати та використовувати нові можливості, передбачення тенденцій та створення інноваційної цінності за допомогою фінансових технологій.

Кар’єрні перспективи

Придбані в результаті навчання теоретичні знання і практичні навички в області економіки, фінансів, аналітики, блокчейн-технологій, машинного навчання та цифрових технологій дозволять випускникам стати висококонкурентними аналітиками і проєктними менеджерами, дослідниками і консультантами в фінансових організаціях (банках, інвестиційних компаніях, страхових організаціях, хедж-фондах, венчурних компаніях) і компаніях, які створюють нові технологічні продукти для фінансового ринку.

Працевлаштування

Випускники магістерської програми зможуть працювати на посадах фахівців і керівників у банках, небанківських фінансово-кредитних установах, аналітичних і технологічних підрозділах фінансових структур (компаніях з управління активами, торговцях цінними паперами, депозитарних установ, фондових бірж, лізінгових, факторингових та інших фінансових компаній), займатися фінтехпідприємництвом або дослідницькою роботою.

Основні бази практики

Фінтех-екосистема України Concord Fintech Solutions
Фондові біржі
Банки
Необанки
Акціонерні товариства
Депозитарні установи тощо.

Структура програми

Переваги програми

  • Наші технології, обладнання, програмне забезпечення, найновіші фінансові дані, інтерактивні майстерні дозволяють студентам застосовувати теорію на практиці в цілому комплексі видів діяльності, будь-то торгівля деривативами, управління портфелем, управління ризиками; використовувати інформацію для роботи над проєктами, підвищення навчального досвіду як частини навчального підходу, адаптованого до потреб конкурентного фінансового ринку.
  • Індивідуальна освітня траєкторія. Студенти вибирають значну кількість профільних дисциплін.
  • Великий досвід проєктної роботи. Студентам пропонуються майстер-класи, проєкти, які дозволяють на старших курсах вирішувати задачі, які представляють професійний інтерес для потенційних роботодавців, а також формувати заділ для розвитку власного бізнес-проекту.
  • Включене навчання за кордоном. Реальна можливість пройти навчання, використовуючи дистанційні технології, впродовж одного семестру в одному із провідних університетів Європи – академічних партнерів МУФ.
  • Поглиблене вивчення іноземних мов в Центрі іноземних мов Університету поза межами даної програми.
  • Сильний викладацький склад. На програмі працюють провідні викладачі Міжнародного університету фінансів та викладачі університетів партнерів, які поєднують академічний потенціал зі знанням практики бізнесу, володіють сучасними методиками бізнес-освіти та передовими фінансовими технологіями; пройшли навчання та наукові стажування в провідних бізнес-школах та університетах США і Європи; ведуть дослідні проєкти спільно з провідними зарубіжними університетами в галузі фінансів, економіки та менеджменту. Для проектної роботи активно залучаються бізнес-партнери досвідчені підприємці, менеджери активів.

Присуджений ступінь

Після успішного завершення програми студенти отримають ступінь магістра в галузі управління та адміністрування за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»

Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами:
(044) 204 97 27,  (050) 413 43 46,   (067) 323 02 99
E-mail: iuf@iuf.edu.uapk@iuf.edu.ua