Вступ до Університету для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти

УВАГА!!! Через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, відповідно втратив чинність наказ, що регламентував проведення ЗНО.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту (НМТ).

Після завершення виконання всіх завдань НМТ учасник отримає кількість тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені у шкалу 100–200 балів.

Так, аби отримати 100 балів, достатньо набрати хоча б по одному тестовому балу за виконання кожного блоку. Максимальна кількість балів за кожний блок (по 35 з української мови та історії України, 30 з математики) відповідатиме 200 балам за шкалою 100–200.

Отже, одразу після тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, але й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу.

Важливо, що з 20 травня до 7 червня потенційні учасники НМТ мають підтвердити своє бажання складати тест і повідомити про те, де саме вони його планують проходити. 

 

 

Тривалість навчання:
• денна (очна)– 4 роки
• заочна з дистанційною технологією навчання– 4 роки

ВИДАЄТЬСЯ ДИПЛОМ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

Увага! Студентам МУФ надається можливість паралельного навчання за спільними програмами «Два дипломи»:
МУФ – Університет дю Мен (Франція)
МУФ – Віденський університет прикладних наук (м. Відень, Австрія)
Університет економіки в Бидгощі (WSG) – Польща

Для успішної реалізації програм за моделлю «Два дипломи» Університет забезпечує поглиблене вивчення студентами іноземних мов в ЦЕНТРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ.

Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами:
(044) 277 84 82, (044) 204 97 27, (050) 413 43 46, (097) 149 28 22
E-mail: iuf@iuf.edu.ua, pk@iuf.edu.ua

Прийом документів здійснюється за адресою:
03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», корп.1 (ліве крило)