Спільна освітня програма «Два дипломи» для бакалаврів та магістрів

Міжнародний університет фінансів  (МУФ) спільно з Університетом Ле Ман (Франція) реалізує спільну освітню програму «Два дипломи» «Менеджмент міжнародного бізнесу» (спеціальність «Менеджмент») на рівні Бакалаврату та Магістратури.

Спільна програма підготовки бакалаврів та магістрів з престижним французьким Університетом Ле Ман  надає студентам МУФ унікальний шанс навчатися у Франції і отримати державний диплом бакалавра або магістра Міжнародного університету фінансів та диплом бакалавра або магістра Університету Ле Ман.

 Щоб взяти участь у програмі, студенти повинні володіти французькою мовою. Упродовж першого року  студентам МУФ надається можливість поглибленого вивчення в Університеті Ле Ман ділової французької мови.

Термін навчання:

Навчання у Франції за бакалаврською програмою «Міжнародний бізнес» – 3 роки. Нульовий  рік – поглиблене вивчення студентами МУФ в Університеті Ле Ман ділової французької мови. Паралельне навчання (онлайн) в МУФ (Україна)  за бакалаврською програмою «Менеджмент міжнародного бізнесу» – 4 роки.

Навчання у Франції за магістерською програмою «Міжнародний бізнес» – 2 роки. Нульовий  рік – поглиблене вивчення студентами ділової французької мови. Навчання (онлайн) в МУФ (Україна)  за магістерською програмою «Менеджмент міжнародного бізнесу» – 2 роки.

Вартість навчання у Франції: студенти МУФ сплачують лише за проживання в гуртожитку університету та харчування (орієнтовно 400€/місяць).

Більш детальна інформація  за телефоном:
+380 50 143 3795Ольга Огурцова (координатор французьких програм)
+380 97 149 2822 – Ірина Джадан

Інформацію про університет та факультет економіки, права та управління можна отримати за адресами: http://www.univ-lemans.fr/fr/index.html ; http://ecodroit.univ-lemans.fr/FAKUL-TET.html ; http://sciences.univ-lemans.fr/

*Згідно з вимогами законодавства обмеження щодо перетину кордону на виїзд з України не застосовуються до окремих осіб громадян України чоловічої статі віком від 18, зокрема:   здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти (студенти, слухачі).
Постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2022 р. № 383 та від 01 квітня 2022 р. № 399.