Україно-французький проект «Два дипломи»

реалізується Міжнародним університетом фінансів спільно з Університетом дю Мен (м. Ле Ман, Франція).

Спільна програма підготовки магістрів з престижним французьким університетом надає студентам МУФ унікальний шанс навчатися у Франції протягом двох років і отримати державний диплом магістра Міжнародного університету фінансів та диплом магістра Університету дю Мен.
Університет знаходиться у старій частині міста Ле Ман, колишнього «Сіте Плантагенет», – одного з найбільших середньовічних міст Європи. Заснований у 1977 році у місті Ле Ман на заході Франції. В університеті навчається біля 8700 студентів за наступними напрямами: право, економіка і менеджмент, мистецтво, філологія, наука та технології.
Одні з найбільших факультетів Університету дю Мен – факультет економіки, права та управління і факультет науки і техніки – пропонують широкий спектр програм, затверджених Міністерством освіти Франції. З них більше 10 програм професійної магістратури (Master Professionnel), кожна з яких відповідає сучасним вимогам ринку праці.
Детальнішу інформацію про університет та факультет економіки, права та управління можна отримати за адресами: http://www.univ-lemans.fr/fr/index.html ; http://ecodroit.univ-lemans.fr/FAKUL-TET.html ; http://sciences.univ-lemans.fr/

Програми паралельного навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр»:

  • Математика в сфері страхування і фінансів
  • Міжнародний бізнес
  • Фінансове страхування
  • Соціальна економіка
  • Управління підприємством

Реалізацію програм забезпечують висококваліфіковані досвідчені українські і французькі викладачі. Навчання передбачає застосування новітніх технологій, широкого спектру консалтингових проектів, імітаційних систем, майстер-класів, кейсів, проведення практичних тренінгів спільно з представниками європейського бізнесу та проходження стажування на провідних підприємствах Франції протягом 6 місяців.

Щоб взяти участь у програмі, студенти повинні успішно освоїти освітньо-професійну програму підготовки бакалаврів та володіти французькою мовою. Для забезпечення поглибленого вивчення студентами ділової французької мови у Міжнародному університеті фінансів працюють інтенсивні мовні курси.

Термін навчання – 2 роки.
Вартість навчання у Франції: студенти МУФ сплачують лише за проживання в гуртожитку університету та харчування (орієнтовно 400€/місяць).