Університет економіки в м. Бидгощі (Польща)

Університет економіки м. Бидгощ (WSG) є найбільшим закладом вищої освіти в північній частині Польщі. В даний час тут здобувають освіту понад 7000 польських та іноземних студентів. Університет надає висококласний викладацький склад з більш ніж 500 викладачів Польщі та іноземних фахівців. Університет постійно відстежує мінливі тенденції на ринку і включає в свою освітню систему всі найбільш затребувані спеціальності.
Університет економіки розташований в центрі міста, що гарантує зручність навчання, так як всі заняття проходять на загальній території в сучасних навчальних корпусах, а так само має зручну транспортну розв’язку. Гнучка система освіти надає можливість керувати ходом навчання і використовувати об’єкти навчальної та лабораторної інфраструктури. Методи викладання, освітні технології та дистанційне навчання значно полегшують процес навчання і скорочують пов’язані з ним витрати. Проектування університетського містечка було розроблено таким чином, щоб в одному місці можна було організувати студентське, культурне, наукове життя в поєднанні з відпочинком.

ПІСЛЯДИПЛОМНІ СТУДІЇ спільно з Університетом економіки в Бидгощі (WSG) – Польща
Програми післядипломної освіти

  • Управління готельним бізнесом та туристичною діяльністю
  • Курортний туризм та СПА
  • Зв’язки з громадськістю
  • Управління інформаційною безпекою
  • Управління персоналом

Формат навчання
Навчання проходить в Україні у дистанційній формі на базі Міжнародного університету фінансів (м. Київ) та включає:

  • 8 приїздів на 2-3 дні до України викладачів Університету Економіки (м. Бидгощ, Польща)
  • використання відео-лекцій
  • проведення вебінарів, які будуть транслюватися під час приїзду до України
  • проведення дистанційних занять

Навчання забезпечується висококваліфікованими викладачами освітнього консорціуму «Міжнародний університет фінансів (м. Київ, Україна) – Університет Економіки (м. Бидгощ, Польща)»

Мова викладання: українська або російська

Вартість навчання: 500 EURO

Після закінчення видається
Диплом про закінчення післядипломної освіти (буде наданий Університетом Економіки в Бидгощі та Міжнародним університетом фінансів).
Випускник отримує один диплом, в якому будуть вказані обидва ВНЗ.
Перелік необхідних документів

  • Заява (російською мовою)
  • Копія диплому про вищу освіту
  • Копія паспорту (оригінал для підтвердження)
  • 1 фото

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНКУБАТОР
Міжнародного університету фінансів спільно з Університетом економіки в Бидгощі (WSG) – Польща
Завданням технологічного інкубатору WSG є сприяння комерціалізації нових технологій, шляхом створення сприятливих умов для створення, розробки і реалізації інноваційних проектів. Технологічний інкубатор допомагає молодим дослідникам у реалізації ідей, забезпечує бізнес-освіту і підтримку «стартапів» на початковому етапі їх функціонування на ринку.
Завдяки технологічному інкубатору та за підтримки університету проводяться наукові дослідження і експерименти з метою комерціалізації ідей у секторі високих технологій.
В межах екосистеми «технологічний інкубатор» можливі наступні форми підтримки:
CASHFLOW&GWP: освіта і бізнес-симуляції
INLAB: включення студентів в галузь досліджень і розробок, що проводяться
співробітниками інкубатору
AIP: попередня інкубація бізнесу
COWORKING: інкубування і підтримка ділової активності
CES: правова, облікова, маркетингова підтримка
ІННОВАЦІЙНА ПЛАТФОРМА: інкубація комерційних компаній, підтримка та виокремлення організації, проектний консалтинг

Бенефіціари та партнери, які співпрацюють з інкубатором:

  • студенти технічних спеціальностей
  • молоді компанії сектору високих технологій, які працюють не більше 2-х років
  • компанії, що створені дослідниками
  • мікропідприємства, створені студентами, випускниками, докторантами університетів і підприємцями за їх власною ідеєю інноваційного бізнесу
  • інші компанії з інноваційною позицією на внутрішньому і зовнішньому ринках
  • організації, установи і приватні особи, що замовляють послуги та консультації інкубатору
  • автори бізнес-ідей, які проводять попередню інкубацію господарської діяльності в рамках AIP
  • установи, що надають послуги фіксованого зв’язку в інкубаторі

CASHFLOW&GWP сприяє розвитку фінансових здібностей, зокрема за допомогою бізнес-ігор Cashflow 101 та Cashflow 202, турнірних ігор та симуляцій на ринках капіталу, безкоштовного навчання на фондовому ринку інвестицій, а також гри на ринку Форекс. Гра GWP є новою формою навчання, яка ставить перед учасниками завдання, пов’язані з роботою компанії. Навчання надає велику гнучкість у виборі рішень, які приймаються студентами та подальшу критичну оцінку результатів їх роботи, що сприяє використанню творчого підходу серед його учасників. Екосистема технології Інкубатор Cashflow&GWP використовується для того, щоб показати, що наука і підприємництво складаються не лише з важкої роботи, а також і з приємного проведення часу.

INLAB – це організаційна структура, яка працює в межах університету, і чия місія полягає в тому, щоб працювати з бізнес-середовищі для реалізації науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. INLAB лабораторії призначені, в першу чергу, для поліпшення процесу обслуговування клієнтів університету, в даному випадку підприємств. Співробітники INLAB займаються підтримкою підрядників: залученням, підтриманням відносин, післяпродажним обслуговуванням; маркетинговими дослідженнями послуг; координацією створення дослідних груп з реалізації залучених проектів; наглядом за проектами, в тому числі договорами і фінансовими розрахунками, пов’язаними з цим. INLAB входить в структурі університету і діє в якості окремої організаційної одиниці.

AIP – це практична школа бізнесу для стартапів. AIP може перевірити бізнес-ідею на ринку без необхідності реєстрації компанії. AIP веде бізнес як підприємець зі своїм власним бізнесом, з тією різницею, що при укладенні договорів і рахунків-фактур використовують реєстраційні дані інкубаторів Academic Enterprise. Крім того, для того, щоб звести до мінімуму ризик невдачі, відділи бухгалтерського обліку та юридичний відділ AIP уважно вивчають всі документи, які використовуються – рахунки-фактури, юридичні контракти тощо. Стартап може в будь-який час покинути програму AIP і діяти самостійно в якості зареєстрованої ділової особи.

COWORKING. В рамках інкубатору, пропонується сервісна підтримка існуючих технологічних компаній. Можна використовувати простір університету або коворкінг-простір AIP, доступ до конференц-залу та засобів масової інформації, Wi-Fi, комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення. Також можна використовувати бізнес-консалтинг та індивідуальну підтримку щодо бізнес-ідеї та її реалізації за допомогою індивідуальних консультацій з фахівцями. Коворкінг WSG також використовується для консультаційних сесій з бізнес-практик, мережевих подій, презентацій компаній тощо.

ІННОВАЦІЙНА ПЛАТФОРМА (ІП) представляє собою рішення, яке працює над впровадженням нових технологій, винаходів у масове виробництво. Можна розроблювати всеохоплюючі правові рішення, що регулюють права на результати інтелектуальної діяльності. ІП ефективно допомагає в створенні інноваційних підприємств та ефективних і безпечних збутових структур. Створюються умови для розвитку бізнес-ідей, заснованих на інноваційних рішеннях, забезпечуючи підтримку капіталу у новоствореній компанії. Крім того ІП:

  • сприяє підприємцям в отриманні фінансування для інновацій, наукових досліджень і розробок з зовнішніх ресурсів;
  • сприяє залученню коштів для проведення досліджень, що фінансуються Національним науково-дослідним центром;
  • встановлює контакти між вченими та іншими підприємцями (співпраця в науково-дослідних стажуваннях);
  • сприяє підвищенню наукового рівня учнів і стажистів.

CES є ініціативою на основі багаторічного досвіду академічного коледжу (існує з 1999 року) і практичною реалізацією проекту Центру соціальної економіки Kujawsko-Pałuckie (KPCES). Мобільні точки консалтингу забезпечують підтримку суб’єктів соціальної економіки в ряді північних міст Польщі.
Користуючись послугами професіоналів Центр соціальної економіки надає допомогу в наступних галузях:

  • правова (нормативні акти, аналіз і юридичні висновки, підготовка змагального процесу і представництво юридичних осіб);
  • облікова (економічний аналіз, облік соціального страхування, допомога в питаннях оподаткування);
  • маркетингова (маркетингові дослідження, розробка сайтів, рекламних кампаній);
  • придбання основних засобів (позикові кошти, кошти з джерел ЄС).