2 листопада 2018 р. за підтримки кафедри економіки та підприємництва студентам Міжнародного університету фінансів було організовано екскурсію в компанії Univest.

Cьогодні Компанія «Юнівест» є одним з найбільших лідерів у видавництві та поліграфії в Україні. В компанії працює понад 1500 співробітників. До ключових бізнес-напрямів компанії відносяться такі:

• Univest Print – найбільша в Україні промислова офсетна друкарня
  • Univest Packaging – провідний гравець на ринку виготовлення картонної, пластикової та блістерної упаковки
  • Food-in-Box – український виробник еко-посуду з картону для мереж швидкого харчування
  • Univest Media – видавництво, яке випускає журнально-книжну продукцію на аграрну тематику, лідер галузі
  • Univest Prepress – найавторитетніший репроцентр в Україні
  • Univest Creative – креативна агенція повного циклу, креативні ідеї та дизайнерський супровід
  • Univest Advertising Production – надання послуг з виготовлення рекламної продукції
  • Avant Logistic – складський комплекс класу «А» (20 000 кв.м.), митне оформлення логістики

Серед клієнтів холдингу Univest такі компанії як: Metro, WOG, Nesсafe, Ласунка, Nestle, Amic Energy та ін.

Студенти ознайомилися з основними виробничо-технологічними процесами підприємства. Побачили злагоджену роботу на виробничих лініях в таких цехах компанії (м. Фастів):

• печатний цех
  • цех післяпечатного доопрацювання
  • цех картонної упаковки
  • цех упаковки для фастфуду

Після екскурсії студенти задавали багато питань технологу виробництва та менеджеру з управління персоналом стосовно ефективності виробництва, організаційної структури, мотивації на підприємстві, системи та форм оплати праці, на які отримали вичерпні відповіді.

В результаті екскурсії студенти МУФ отримали багато цікавої інформації практичного спрямування про аспекти ефективного функціонування підприємств поліграфічної галузі та незабутні позитивні враження!

Дякуємо компанії Univest за проведення такої важливої екскурсії для студентів МУФ, кафедрі економіки та підприємництва за організацію співпраці з підприємством та Авеленко Тетяні Олександрівні за ефективну координацію зі студентами.