28 листопада 2018 року з нагоди 25-ти річчя МУФ було проведено науковий семінар на тему: «Структурно-динамічні зміни економіки, фінансів та управління в Україні та світі».

У науковому заході прийняли участь студенти та викладачі Міжнародного університету фінансів та НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Обоговорення важливих економічних питань, стало підґрунтям для обміну думками та практичним досвідом для усіх учасників семінару.

Найбільш цікавими та доволі дискусійними для учасників семінару виявилися обговорювані економічні проблеми, присвячені глобальному інноваційному прогресу та інноваційній привабливості України, розвитку та поширенню криптовалюти в Україні та світі, функціонуванню Українських стартапів, наслідкам інфляційних процесів та їх макроекономічному регулюванню.

Маємо надію, що результати проведеного наукового семінару отримають подальший розвиток в науковій діяльності студентів.

Бажаємо творчих успіхів та наснаги всім учасникам семінару!