20-21 травня 2021 року на базі Державного університету «Одеська політехніка» відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” за ступенем вищої освіти “магістр” та «бакалавр».

У конкурсі взяли участь понад 150 робіт магістрів та понад 25 робіт бакалаврів з провідних закладів вищої освіти України. За результатами оцінювання конкурсною комісією 2 наших студентів отримали високі оцінки та відзнаки.

Дипломом І-го ступеня відзначено дипломну роботу магістра університету Литвак Тетяну на тему “Світовий досвід технологій економічного прориву в сучасній економічній системі» (на прикладі ПрАТ «Данон Кремез») (науковий керівник: д.е.н., професор Іляш О.І.)

Грамотою “За висвітлення актуальних проблем галузі» відзначено дипломну роботу магістра університету Тосенка Андрія на тему “Вплив мотивації працівників на економічні показники підприємства» (на прикладі ТОВ “Експрес Лінія”)” (науковий керівник: к.е.н., доцент Трофименко О.О.)

Бажаємо студентам та керівникам натхнення та високих результатів у майбутньому!