20-21 травня 2021 року пройшла ІV Міжнародна науково-практичної конференція “Підприємництво і торгівля: тенденції розвитку» присвячена п’ятиріччю заснування кафедри підприємництва і торгівлі державного університету «Одеська політехніка».
Міжнародний університет Фінансів виступив у ролі співорганізаторів: членом програмного комітету виступила д.е.н., професор, проректор з наукової та міжнародної діяльності Міжнародного університету фінансів Іляш Ольга Ігорівна.
Також наші студенти та викладачі брали участь у конференції у ролі учасників:
▪️К.е.н. та доцент Михайлик О.М. виступила із темою: “ПЕРСПЕКТИВИ ЗАСТОСУВАННЯ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ ЯК АЛЬТЕРНАТИВИ ІПОТЕЧНОМУ КРЕДИТУВАННЮ ПРИ ОПЕРАЦІЯХ З НЕРУХОМІСТЮ”
▪️К.е.н. та доцент Дорошкевич Д В. та PhD студент Литвиненко І.С. виступили із темою:
АНАЛІЗ ВИКОРИСТАННЯ БЕЗКОНТАКТНИХ ПЛАТІЖНИХ СИСТЕМ ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯМ РІВНЯ ДІДЖІТАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
▪️К.е.н. та доцент Наконечна О.С. виступила із темою:
СУТНІСТЬ ТА ПРОЦЕС КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТІВ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ