Дорогі Студенти!

17 листопада — Міжнародний день Студента!
Це особливий день для студентів, адже він єднає молодих людей із усього світу.

Студенти завжди були найбільш волелюбною частиною суспільства та рушієм змін. Не лише ваше майбутнє, а й наше та усієї країни залежить саме від вас — сповнених амбіцій, неймовірних мрій та наповнених оптимізмом та енергією молодих людей.

Ця дата була започаткована ще у 1946 році під час Всесвітнього конгресу студентів, що відбувся в Празі, в пам’ять про розправу над чеськими студентами-патріотами. В знак солідарності зі студентами, які боролись за свободу і демократію в своїй державі, саме 17 листопада весь світ почав відзначати як Міжнародний день студента.

І в українській історії, молодь, що навчалась в університетах відігравала важливу роль: бій під Крутами, Листопадова революція, боротьба проти німецьких та радянських окупантів, Революція на граніті, Помаранчева революція й Революція Гідності. А зараз, молоді та ініціативні студенти рвуться до змін і хочуть зробити країну в якій ми живемо кращою!

Бажаємо усім вам сил та наснаги, міцного здоров’я, гучних перемог та досягнень та, звісно ж, натхнення до навчання!