Днями проректор з наукової та міжнародної діяльності Міжнародного університету фінансів, професор Ольга Іляш з робочим візитом відвідала дружній університет-партнер у Туреччині Istanbul Arel University.

У рамках зустрічей з колегами обговорено шляхи співпраці у рамках проектної діяльності Еразмус+ «КА 2: Розбудова потенціалу вищої освіти», який передбачатиме впровадження європейських стандартів врядування та публічного адміністрування з використанням спільної інноваційної Кросуніверситетської освітньої академічної онлайн платформи.

Щодо майбутньої співпраці прийнято рішення про створення авторських колективів задля публікації наукових статей у журналах, які індексуються у наукометричних базах, проведення спільних міжнародних наукових конференцій та форумів, розширення академічної мобільності студентів та науково-педагогічного персоналу двох Університетів.