9 вересня у Залі засідань Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?», який було проведено Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Участь у засіданні від Міжнародного університету фінансів взяли проректор з наукової та міжнародної діяльності, професор Ольга Іляш та начальник навчально-методичного відділу Тетяна Авеленко.

Під час заходу були презентовані та обговорені Положення про акредитацію освітніх програм, Результати конкурсу до Галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Методичні рекомендації для експертів з акредитації освітніх програм. Також учасники отримали відповіді на свої питання від Голови, членів Національного агентства та працівників секретаріату.