16 листопада ректор Міжнародного університету фінансів, проф. Смоляр Л.Г. підписала двосторонню угоду про співпрацю з Резекненською технологічною академією (м. Резекне, Латвія), яку представляв проректор з питань співробітництва й розвитку Гунарс Стродс.

В рамках нещодавно окреслених шляхів майбутньої співпраці предметом угоди є проведення наукових досліджень, організація симпозіумів, семінарів, конференцій, спільних наукових, дослідницьких проектів в рамках HORIZON 2020 та ERASMUS+, написання наукових та науково-методичних праць, впровадження спільних навчальних програм бакалавра, магістра та PhD, підтримка мобільності студентів, науково-педагогічних працівників та адміністративного персоналу Університету.

Маємо надію, що угода стане підґрунтям для майбутньої конструктивної і дружньої співпраці Міжнародного університету фінансів та Резекненської технологічної академії.