25 травня 2017 року у Міжнародному університеті фінансів відбулася VIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Міжнародні інвестиції, глобальні стратегії і підприємництво»

У роботі конференції взяли участь молоді вчені, аспіранти, студенти Міжнародного університету фінансів, Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського університету туризму, економіки і права та інших провідних ВНЗ України. Також до початку роботи конференції було видано збірник тез.

Проблематика конференції стала підґрунтям для обміну думками та практичним досвідом між студентами і молодими вченими.

Плідними науковими дискусіями відзначилися і засідання секцій, які проходили на високому науково-теоретичному рівні.

За підсумками роботи найкращі доповідачі були нагороджені грамотами:

  • за новаторський підхід та нестандартне мислення у вирішенні наукової проблеми – студентка 2-го курсу ЛИТВАК Тетяна Миколаївна;
  • за актуальність теми дослідження – студентка 3-го курсу ЛЮБИЧ Анна Павлівна;
  • за самостійність та глибину дослідження – студентка 3-го курсу ФУРСЕНКО Вікторія Вадимівна;
  • за високий рівень презентаційного матеріалу та ораторські здібності – студентки 3-го курсу ТЬОЩИНА Олена Олександрівна та ЗОЛОТОПЕР Марина Андріївна.

Маємо надію, що результати VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції отримають подальший розвиток як в науці, так і практиці.

Бажаємо творчих успіхів та наснаги всім учасникам конференції!

Програма конференції

Матеріали конференції