Відповідно до угоди між Віденським університетом прикладних наук (м. Відень, Австрія) та Міжнародним університетом фінансів щодо магістерських програм в рамках Україно-Австрійського проекту студентської мобільності оголошено конкурс на отримання гранту (Ernst Mach Grant)

Грант складає 1,050 Євро на місяць.

Термін навчання:

• від 4 до 10 місяців
  • зимовий семестр: вересень 2017 р. – лютий 2018 р.
  • літній семестр: лютий 2018 р. – червень 2018 р.
  • програма: Менеджмент і комунікації
  • термін подачі заявки – до 15 січня

Вимоги до кандидатів:

• студенти магістратури
  • вік – до 35 років
  • володіння іноземною мовою (англійська або німецька)
  • середній бал – не нижче 4,0 за весь період навчання
  • написання мотиваційного листа (які переваги навчання у Австрії, особливо – Віденській Спеціалізованій Вищій Школі – Університеті економічних прикладних наук)
  • кандидат на отримання гранту не має подавати заявки на навчання, проведення дослідження або роботу в Австрії упродовж останніх 6 місяців
  • кандидат на отримання гранту не повинен виконувати оплачувану роботу в Австрії

Процес подання заявки на конкурс:

1) Подання заявки у Міжнародному університеті фінансів.

Кандидати на конкурс проходять відбір у Міжнародному університеті фінансів. Про це повідомляють координатора зі студентської мобільності Віденського університету прикладних наук.

Студенти повинні отримати листа про прийом від Віденського університету прикладних наук до кінцевого терміну подання заявки на грант (1 березня).

Кінцевий термін висування кандидатів на Ernst Mach Grant – 15 січня 2017 р.

Необхідна інформація:

• повне ім’я студента;
  • e-mail адреса, дата народження, національність;
  • спеціальність в МУФ;
  • освітній ступінь.

2) Подання заявки у Віденському університеті прикладних наук.

Для подання на грант необхідний рекомендаційний лист від Віденського університету прикладних наук.

Кінцевий термін подання заявки на Ernst Mach Grant – 31 січня 2017 р.

Необхідно:

Заповнити онлайн-форму: посилання на онлайн-форму буде відправлено студенту на e-mail після висування його кандидатури на отримання гранту.

Надіслати копії довідки про навчання із підписом ректора й печаткою МУФ на адресу ciem@fh-wien.ac.at .

Попередньо обрати навчальні курси та надіслати їх на адресу ciem@fh-wien.ac.at . Перелік курсів кандидати отримають після висування на грант.

3) Подання на Ernst Mach Grant є відповідальністю студента.

Ernst Mach Grant не пропонується Віденським університетом прикладних наук.

– Студент здійснює реєстрацію самостійно:

На цій сторінці Ви вводите ім’я, прізвище, e-mail адресу та отримуєте ID (ім’я користувача). Ви також можете обрати будь-яке ім’я на форумі. У кінці Ви натискаєте «відправити» та може продовжувати подавати заявку.

– Подаєте онлайн-заявку

У списку, що з’явиться, необхідно перейти до „Ernst Mach Grant for studying at an Austrian university of applied sciences (Fachhochschule)” – Впевніться будь ласка, що Ви обрали правильну програму, є ще один грант зі схожою назвою!

Для отримання подальшої інформації натисніть на текст. Для подання заявки – на зелене поле.

На www.scholarships.at необхідно завантажити такі документи:

• лист про прийом з Віденського університету прикладних наук (студенти отримують його після успішного подання заявки)
  • письмове підтвердження («угоду про навчання») з МУФ для визнання навчання в Австрії
  • два рекомендаційні листи від професорів або лекторів (які знають студента особисто). Необхідно використати форму, надану на scholarships.at (на сторінці подання заявки під views/downloads). Листи мають бути датовані терміном не пізніше ніж 6 місяців до подання. Зміст листів має бути різним. Вони мають бути особистими, надрукованими на бланку, з датою, підписом та печаткою МУФ
  • копію паспорта (скан сторінки з ім’ям та фото)
  • копію диплому з додатком та перекладом предметів і оцінок

Процес відбору включає:

1) Вивчення дотримання формальних вимог.

2) Вивчення загальної правдоподібності подання заявки.

3) Експертну оцінку.

4) Прийняття рішення.

У мотиваційному листі необхідно вказати:

• чи має кандидат особливе відношення до Австрії?
  • чи має кандидат особливі інтереси, бізнес-ідеї, дослідницькі проекти, які виграють від перебування у Відні і яка додаткова користь від перебування у Віденській Спеціалізованій Вищій Школі – Університеті економічних прикладних наук?

Відповіді повинні бути грамотними, короткими й змістовними.

Сильна мотивація та аргументація підвищує шанси студента на отримання гранту.

Експерти оцінюватимуть:

• чому Ви вирішили навчатися у Австрії?
  • чому Ви обрали саме Віденську Спеціалізовану Вищу Школу – Університет економічних прикладних наук?
  • які курси Ви хотіли б прослухати?
  • чи пов’язане Ваші плани на навчання із майбутньою кар’єрою?
  • тривалість минулого навчання та освітні ступені.