У рамках співпраці Міжнародного університету фінансів та КПІ імені Ігоря Сікорського з Nicolaus Copernicus University in Toruń (Польща) відбувся візит проф. Ольги Іляш.

Запрошення надане люб’язно польськими колегами з закордонного Університету, зокрема деканом Інституту економіки та управління
dr hab. Jerzy Boehlke, prof. UMK
та dr hab. Magdalena Osinska, prof. UMK в цілях участі у програмі стажування для Українців.

Під час проходження стажування відбулися цікаві зустрічі з керівництвом Інституту, обговорено шляхи подальшої наукової та академічної співпраці.

Серед іншого, відвідано семінар, організований Dr Aranka Ignasiak – Szultz, за участю колег з Боснії та Герцаговини, Сербії. Спеціальним гостем був Prof. Matthew G. Nagler, City University of New York.
Обговорено наслідки Covid-19 та російської інвазії в Україні для економіки країн світу.

Сподіваємося на подальшу підтримку України наших колег з-за кордону!

Україна понад усе!