2 червня 2022 року відбулася Міжнародна конференція СУЧАСНІ ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ «ЄВРОПА ТА СВІТ, ПЕРЕД СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЮ КРИЗОЮ» у м. Торунь, Польща. Міжнародний науковий захід організовано Department of Economic Policy and Regional Studies Nicolaus Copernicus University in Toruń, Poland з Department of Economics University of Economics in Katowice, Poland та Department of Economic Policy and European Regional Studies Wrocław University of Economics, Poland.

Це рецензована міжнародна конференція, що зосереджується на наступних ключових напрямах:

• Загрози соціально-економічному розвитку світу
  • Оцінка економічної політики в європейському та глобальному вимірі
  • Фактори, що впливають на економічну ситуацію в Європі
  • Вплив взаємовідносин на соціально-економічне становище Польщі та ЄС
  • Соціальні та економічні проблеми енергетичного переходу

У зв’язку з глобальною пандемією COVID-19 Оргкомітет вирішив провести конференцію у дистанційному форматі.

Проф. Ольга Іляш, д.е.н, проректор з наукової та міжнародної діяльності, виступила членом Наукового комітету Конференції. У міжнародному заході також прийняла участь завідувач кафедрою економіки та підприємництва д.е.н. Трофименко Олена, яка у співавторстві з іншими науковцями виступили з науковими постерами, які присвячені соціально-економічним проблемам наслідків Covid-19 та війни, розв’язаної Росією в Україні.

Польські Колеги підтримали українських колег та побажали Україні якнайшвидшої Перемоги!