Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної наукової конференції «Конкурентні стратегії розвитку економіки в умовах глобальних викликів», яка відбудеться 18 травня 2022 року у Міжнародному університеті фінансів.

Напрями роботи конференції (секції):
1. Конкурентоспроможність компаній в сучасній глобальній економіці.
2. Фінансові стратегії підприємств і фінансових посередників в умовах цифровізації економіки.
3. Глобальний розвиток індустрій та перспективи зростання Іndustry 4.0 та 5.0.
4. Вплив глобальних викликів на конкурентоспроможність та економічну безпеку держави.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.
Форма проведення конференції: дистанційна. Участь є безкоштовною.

Для участі в конференції необхідно до 12 травня 2022 р. надіслати на адресу електронної пошти
nauka.iuf@gmail.com:
– тези доповіді (названа прізвищем автора, tezu_prizvische).
– надіслати електронний варіант заявки учасника (ПІБ, відомості про звання, посаду, місце роботи або навчання, назва секції конференції, електронна пошта, номер телефону).
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись у вкладеному інформаційному листі  ( UKR  / ENG )

Контакти організаційного комітету:
Міжнародний університет фінансів
просп. Перемоги, 37, корпус 1 (ліве крило), м. Київ, Україна, 03056
Сайт: http://iuf.edu.ua/
Тел. +38(044) 277 43 28
Контактна особа: доцент кафедри фінансів та обліку
Михайлик Ольга Михайлівна, моб. тел. (050) 993 7 992
E-mail: olga-sav@ukr.net