Universitatea de Vest “Vasile Goldi” din Arad (Західний університет імені Василя Голдіш) за підтримки АСОЦІАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ОСВІТНЬОГО ТА НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА запрошує взяти участь у науково-педагогічному стажування «Запровадження новітніх практик викладання та розвиток освітнього процесу у галузі економічних наук: досвід країн ЄС», що буде проходити дистанційно з 14 червня по 26 липня 2021 року (м.Арад,Румунія).
До участі у стажуванні запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері економічних наук. Усі учасники стажування будуть забезпечені збірником тез науково-методичних доповідей, сертифікатом про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами).
Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, профессора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.
Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.
Форма участі: дистанційна.
Мова тез доповідей: українська, англійська, румунська, російська
Голова організаційного комітету: director, Lect. univ. dr. Ioan Liviu Taut•
ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:У часникам необхідно до 26 липня 2021 року (включно) надіслати на електронну адресу info@aiesc.com.ua заявку про участь у стажуванні, а також тези науково-методичної доповіді за профілем роботи здобувача в навчальному або науковому закладі України. Тема листа: заявка про участь у стажуванні, Арад, економічні науки.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:
- Організаційний внесок учасника науково-педагогічного стажування становить 120 євро в гривневому еквіваленті за курсом на момент здійснення платежу й використовується на покриття транспортних та адміністративних витрат, пов’язаних із виготовленням міжнародних сертифікатів, використанням офіційного інформаційного порталу, опублікуванням збірника тез доповідей і його поштовою розсилкою учасникам. Для членів АМОНС організаційний внесок становить 100 євро.
- Зверніть увагу на те, що стажування одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником стажування, незважаючи на співавторство.
- Реквізити для оплати будуть надані після отримання тез доповіді та заявки.
Авторам необхідно перерахувати кошти після прийняття тез доповіді оргкомітетом.
- Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на поштову адресу, вказану в заявці, після 30 серпня 2021 року.
Останні коментарі