Шановні ветерани, а також викладачі, працівники та студенти Міжнародного Університету Фінансів!

8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми вшановуємо мільйони тих, чиє життя забрала найстрашніша у світовій історії війна, пам’ятаючи їх силу духу та відвагу.

Друга світова війна – це найбільша трагедія ХХ століття, яка призвела до десятків мільйонів жертв та сотнів мільйонів зламаних житів. Ми пам’ятаємо вартість перемоги та з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє.

Як і в роки Другої світової війни, зараз Україна знаходиться у стані війни. Це боротьба, що триває щоденно вже більше 7 років і ми не маємо права програти, бо, як і 76 років тому, захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Щиро бажаємо ветеранам, і кожному з вас та ваших близьких мирного неба, міцного здоров’я та довгих років життя, а нашій Україні – розвитку та процвітання!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава героям!