Запрошуємо студентів та викладачів взяти участь у студентському кейс-чемпіонаті Production planning challenge від компанії AB InBev Efes Ukraine. Проєкт буде цікавий студентам та випускникам виробничих спеціальностей, менеджменту та економіки промислових підприємств.

Production planning challenge — справжній виклик для амбітної молоді. У кейсі перед студентами опиниться все: виробничі лінії, різні типи пакування, помісячні плани, співробітники різних кваліфікацій та амбітні цілі. Головне завдання — запропонувати найефективніший графік виробництва враховуючи всі фактори, що на нього впливають.

Чому варто взяти участь?

– Автори найкращих рішень отримають запрошення на роботу відповідно до відкритих вакансій в компанії
– Переможці отримають фірмові подарунки від компанії та екскурсію на завод
– зустріч Bear&talk з менеджерами компанії для переможців
– Фіналісти отримають сертифікати за вирішення кейсу, які стануть чудовим доповненням до CV

Деталі та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dJuEL3.