28 квітня відбулась ІI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Управління персоналом в інституційній економіці», у онлайн форматі на платформі Google Meet і наш університет виступив у ролі співорганізатора.

Другий рік поспіль майбутні та досвідчені фахівці в галузі управляння персоналом. незважаючи на незвичний дистанційний формат, долучилися до
цього заходу. Більше 30 учасників були присутні на конференції, серед яких студенти та викладачі Міжнародного університету фінансів, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, а також гості з інших країн представили свої доповіді у вигляді презентації.

З кожним роком розширюються межі тем, що обговорюються в ході роботи конференції, що свідчить про зацікавленість майбутніх науковців до проблем управління персоналом. Дякуємо іншим організаторам конференції та усім, хто приєднався до цього наукового заходу і висловлюють сподівання на їх подальший інтерес.