Викладачі-науковці МУФ є прогресивними та готовими до змін, що потребує постійного саморозвитку та проактивності.

Так, 14-17 вересня 2020 року доцент кафедри економіки підприємництва Олена Трофименко прийняла участь в інтенсивному онлайн-курсі Українсько-Норвезької літньої школи «Стале виробництво в Індустрії 4.0: технології та рішення», що відбувся на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського у партнерстві з Норвезьким університетом природничих наук (NTNU).

Серед низки напрямків роботи було представлено передові технології та їх застосування для сталого виробництва, а також досліджені основні складові конкурентоспроможності сталого виробництва та напрями підвищення ефективності інвестицій у сучасних технологічних, соціальних та економічних умовах Індустрії 4.0.

Дякуємо колегам-науковцям за високопрофесійні лекції та чудову організацію заходу.