Cтуденти Міжнародного університету фінансів у складі збірної команди зі студентами кафедри теоретичної та прикладної економіки КПІ імені Ігоря Сікорського взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських команд LoNG-2019 (Look of New Generation / Погляд нового покоління).

Студенти розробили та запропонували стратегію об’єднаних територіальних громад Чернівецької області, направлену на припинення міграції населення та підвищення якості життя в громадах. За результатами конкурсу всі учасники команди отримали сертифікати про участь та безцінний досвід командної роботи та розробки креативних рішень.

Дякуємо організаторам конкурсу: Глобальний договір ООН в Україні, Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київська Бізнес Школа та Академія праці, соціальних відносин і туризму вдячні партнерам – компаніям «Молочний альянс», «Energoatom», «ДТЕК – DTEK», «Alfa-Bank Ukraine», «Kernel».

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів та всебічного розвитку!

Подяка Трофименко О.О.