Студенти Міжнародного університету фінансів завітали до діток з подарунками до Дня Святого Миколая.

13 грудня 2018 року Міжнародний університет фінансів вже другий рік поспіль у світлі українських традицій проводить Андріївські вечорниці – Благодійну акцію зі святковим ярмарком української кухні, на якій студенти І–IV курсів Міжнародного університету фінансів власноруч приготували та пригостили усіх гостей свята смачними стравами.

Вже згодом наші студенти стали помічниками Святого Миколая і завітали до діток до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби в справах дітей та сім’ї із подарунками. Напередодні Свята дітки намалювали свої омріяні подарунки та передали їх Студентській раді МУФ. На маленьких вихованців Центру чекали омріяні іграшки, солодощі та фрукти.

Щиро дякуємо усім студентам, професорсько-викладацькому складу та усім працівникам Міжнародного університету фінансів і КПІ імені Ігоря Сікорського, які були не байдужими та долучилися до участі у Благодійній акції.

Мрії збуваються!