В рамках тренінгу «Європейські бізнес-моделі: трансформація, гармонізація та імплементація в Україні», який організували Національний Технічний Університет України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського», Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури ЄС (EACEA) та Програма ERASMUS+, студенти Міжнародного університету фінансів взяли участь у дебатах «Де зберігати гроші: у банку чи у банці?».

Захід проходив у Національному банку України в неформальній та дружній атмосфері. Отримавши позитивний досвід, студенти удосконалили техніку й навички публічних виступів, виявили свої ораторські здібності й гідно представили Університет перед керівництвом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, спікерами тренінгу та студентами з інших Вищих навчальних закладів.