Cтажування в рамках проекту Еразмус+ у Центральній Вищій Школі Ліона Ecole Centrale de Lyon (м. Ліон, Франція)

Ректор МУФ Любов Смоляр пройшла стажування в рамках проекту Еразмус+ у Центральній Вищій Школі Ліона Ecole Centrale de Lyon (м. Ліон, Франція). Мета стажування – познайомитися з особливостями системи вищої освіти Франції, вивчити досвід французького університету з розвитку проектно-орієнтованого навчання, мобільності студентів та викладачів. Центральна Вища Школа Ліону є членом альянсу «Groupe des Ecoles Centrales», що включає заклади вищої освіти Ліону, Лілю, Марселю, Нанту та Парижу, входить в ТОП-10 університетів Франції, посідає 6 місце серед інженерних шкіл Франції. Тут навчаються студенти 40-ка національностей, діє близько 70 програм подвійного дипломування.

В процесі стажування були обговорені особливі риси системи управління Центральної Вищої Школи Ліону, стратегічного планування її розвитку, методи, технології навчальної та наукової роботи, проведені зустрічі з студентами, а також відвідані всі науково-дослідні та навчальні лабораторії Ecole Centrale de Lyon. В результаті робочого візиту було закладено нові основи для інтенсифікації співпраці між нашими університетами.