Найбільш очікуваним для маленьких українців, а особливо для тих, у кого немає рідних, є День Святого Миколая. За давньою традицією саме 19 грудня Святий Миколай приходить до кожної дитини й кладе під подушку свій дарунок.

Провівши Андріївські вечорниці – Благодійну акцію зі святковим ярмарком українських страв, студенти І–IV курсів Міжнародного університету фінансів долучилися до українських традицій – стали помічниками Святого Миколая та завітали до діток на День Святого Миколая до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби в справах дітей та сім’ї КМР (КМДА) (вул. Полярна, 7-а) із подарунками.

Напередодні Свята дітки намалювали свої омріяні подарунки та передали їх Студраді МУФ. На маленьких вихованців Центру чекали омріяні іграшки, солодощі та фрукти.

Щиро дякуємо усім студентам та працівникам Міжнародного університету фінансів та КПІ імені Ігоря Сікорського, які були не байдужими та прийняли участь у Благодійній акції!

Мрії збуваються!