Корнєва Зоя Михайлівна – кандидат педагогічних наук, доцент, Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського». Фахівець з ділової англійської мови.

Є випускницею НТУУ «КПІ», стипендіатом Верховної Ради України (2000-2001 рр.). 2001 р. з відзнакою закінчила факультети лінгвістики, менеджменту та маркетингу.
У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Методика навчання майбутніх економістів англійського ділового мовлення на основі технології занурення», 2008 р. отримала вчене звання доцента.
У 2013 р. виборола звання «Молодий викладач-дослідник НТУУ «КПІ».

Коло наукових інтересів пов’язане з методикою викладання англійської мови для спеціальних цілей, сучасними тенденціями англійської лексикології та лексикографії.

З.М.Корнєва – автор понад 90 наукових праць, опублікованих як в Україні, так і за кордоном, серед яких 3 монографії, підручник та навчальний посібник з грифом МОН України. Виступала із доповідями на 60 наукових конференціях, зокрема, в Австрії, Білорусі, Німеччині, Польщі, Росії, Угорщині. Бере активну участь у роботі таких міжнародних асоціацій викладачів іноземних мов, як BESIG та TESOL.

Контактна інформація: korneva_zm@voliacable.com