4 червня 2020 року на базі Одеського національного політехнічного університету відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” за ступенем вищої освіти “магістр”.

У конкурсі взяли участь 146 робіт магістрів та 23 роботи бакалаврів з провідних закладів вищої освіти України. За результатами оцінювання конкурсною комісією 3 наших студентів отримали високі оцінки та відзнаки.

Дипломом І-го ступеня відзначено дипломну роботу магістра університету Расчотову Юлію на тему “Формування маркетингової стратегії підприємства (на прикладі ТОВ “АВК Конфекшинері”)” (науковий керівник: д.е.н., професор Іляш О.І.)

Грамотою “За наявність змістовної дискусії відзначено дипломну роботу магістра університету Королюка Романа на тему “Управління конкурентноспроможністю підприємства (на прикладі ПРАТ “НВАТ ВНДІкомпресормаш””)” (науковий керівник: к.е.н., доцент Коба Н.В.)

Грамотою “За наявність змістовної дискусії відзначено дипломну роботу магістра університету Сорокіної Катерини на тему “Управління стратегічним розвитком підприємства (на прикладі ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”)” (науковий керівник: к.е.н., доцент Трофименко О.О.)

Вітаємо переможців!