Нещодавно на сайті Освіта.ua оприлюднено черговий щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus у 2022 року.

Міжнародний університет фінансів вперше увійшов у ТОП 200 університетів України.

Результати рейтингу ґрунтувалися на показниках цитованості наукових статей, опублікованих ЗВО або їхніми фахівцями.
У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Висловлюємо щиру вдячність професорсько-викладацькому складу Університету за кропітку наукову роботу та популяризацію науково-інноваційної діяльності протягом року.

Бажаємо натхнення, миру та якнайшвидшої Перемоги України у боротьбі з російською агресією.