24 серпня відзначаємо знаменну подію державотворення української нації —
День Незалежності України.

30 років тому Верховна Рада проголосила Акт незалежності України. Цей день став початком новітньої історії нашої країни — вільної, суверенної держави, яка обрала шлях розвитку демократичного та незалежного від інших держав суспільства. Усі великі успіхи нашої держави складаються з нашої небайдужості. та успіхів кожного з нас.

Ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє Батьківщини. Вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Щиро бажаємо кожному викладачу, студенту та працівнику університетської спільноти міцного здоров’я, миру, щастя, творчої енергії та плідних здобутків!

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до нашої держави! З Днем Незалежності України!