Запрошуємо викладачів та студентів до участі у міжнародній конференції “Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті”, яка організована спільно з Бердянським державним педагогічним університетом, Вищою школою економіки і державного управління в Братиславі, Донбаським державним педагогічним університетом, Інститутом дослідження просторового розвитку, Інститутом підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», Національним університетом цивільного захисту України, Центральноукраїнським державним педагогічним університетом ім. Володимира Винниченка.

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі, студенти, фахівці з інноваційних та інформаційних технологій в розвитку різних сфер сучасного суспільства. Учасники конференції будуть мати можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та в секціях, а також взяти участь в дискусіях. Статті будуть опубліковані в якості підрозділів рецензованих колективних монографій (електронні версії).

Секції конференції:

1. Інформаційні та інноваційні технології в освіті
  2. Інформаційні та інноваційні технології в економіці і управлінні
  3. Інформаційні та інноваційні технології в житті суспільства

Дата проведення: 23-24 вересня 2021 р.

Тип конференції: міжнародна Робочі мови конференції: польська, англійська, українська.

Місце проведення: Вища технічна школа в Катовіце, вул. Рольна, 43, Катовіце 40-555, Польща