24 червня 2021 р. Міжнародний університет фінансів підписав договір про продовження співпраці з “Першими Київськими державними курсами іноземних мов”, які уже понад півстоліття залишаються лідером у сфері іншомовної комунікативної підготовки на ринку вітчизняних освітніх послуг.

Під час зустрічі, на якій були присутні ректор Міжнародного університету фінансів – Смоляр Любов Гаврилівна, Генеральний директор Перших Київських державних курсів іноземних мов – Андреєва Ксенія Володимирівна та директор Центру іноземних мов – Тараненко Лариса Іванівна, було висловлено спільний інтерес щодо всебічного сприяння підвищенню рівня іншомовної комунікативної компетентності студентів і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти з метою поширення науково-інноваційних здобутків України на міжнародному рівні, а також обговорено умови організації і проведення кваліфікаційних екзаменів з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська і польська) рівня А1, А2, В1, В2, С1 і С2 для слухачів Центру іноземних мов.

За результатами започаткованої співпраці з “Першими Київськими державними курсами іноземних мов”, яка триває з серпня 2017 р., у Центрі іноземних мов пройшли навчання за програмою «Підготовка до складання кваліфікаційних екзаменів з іноземної мови (англійська мова)» понад 200 слухачів, більшість з яких успішно склали екзамен з англійської мови й отримали сертифікати, що підтверджують володіння англійською мовою на рівні В2 та стали запорукою участі в міжнародних проєктах, вільної орієнтації в сучасному інформаційному просторі та успішної самореалізації.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 277 84 82, (050) 353 52 34 або на сайті http://iuf.edu.ua/lciuf/.