Щиро вітаємо студента 5 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Міжнародного університету фінансів Калугіна Данила, котрий успішно пройшов відбірковий етап для участі у “Torun Economic and Legal Summer Program”, що організовується факультетом економічних наук та управління та факультету права і управління Університету Миколи Коперника (м.Торун, Польща).
Протягом 4-тижневого літнього стажування наш студент отримає можливість долучитись до дослідницького проекту за напрямком : “Implementation of the idea of inclusive development in selected countries and regions”
Менторами проєкту виступлять: Aranka Ignasiak-Szulc, PhD (Польща), Лариса Докієнко, PhD (Україна).
Основні завдання даного дослідження включатимуть:
• аналіз стратегічних документів у галузі економічної та соціальної інтеграції в ЄС та Україні;
• тематичні дослідження щодо виконання завдань суб’єктів відповідальних за соціально-економічну інтеграцію в Польщі та Україні;
• порівняльний аналіз стану реалізації ідеї інклюзивного розвитку в Польщі та Україні, формулювання висновків та рекомендацій.
Пишаємось та бажаємо успіхів!