ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІНАНСІВ!

Конкурс на отримання грантів на навчання в Міжнародному університеті фінансів в рамках програми соціальної мотивації сучасної молоді. Участь у змаганні пропонується брати на добровільній основі – за бажанням.

Open Media Group пропонує можливість отримання грошового гранту на навчання в Міжнародному університеті фінансів. Відповідно до умов проекту до участі у конкурсі запрошуються студенти ІІ та ІІІ, а також старших курсів, абітурієнти. За формою навчання це можуть бути здобувачі вищої освіти денної форми навчання державного замовлення та контрактної основи.

Для здобуття грошового ґранту на навчання студентам необхідно до визначеного терміну надіслати в електронній формі наукове есе на тематику

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Головна місія наукової роботи – вираження самостійного бачення студентом проблеми, питання, теми, а також формулювання висновків, особистої оцінки на підставі опрацьованого матеріалу та аргументів, у відповідності до обраного стилю. Питання пропонується розглянути за пріоритетними напрямками Конкурсу:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Нагороди гранту

1. Перше місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  2. Друге місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  3. Третє місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Виконані роботи необхідно направити в електронному форматі на адресу education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

• likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua – Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.