6 квітня студенти Міжнародного університету фінансів взяли участь у Тренінговому Дні для команд Enactus.

Enactus розшифровується як «Enterpreneurship in action» – «Підприємництво в дії». Основне кредо Enаctus: «Ми віримо, що інвестиції у креативних та свідомих студентів, які займаються підприємницькою діяльністю на благо інших, змінять Україну та світ на краще».

Захід мав насичену програму за участю надзвичайно цікавих спікерів, які ознайомили учасників із новітніми PR та HR трендами, новинками Fundraising та соціального підприємництва, технікою створення класної презентації та підготовки публічних виступів.

Також студенти МУФ мали можливість познайомитись зі студентами-учасниками Enactus зі всієї України та перейняти їхній досвід щодо створення власних підприємницьких проектів.