Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичної конференції «Конкурентні стратегії розвитку України в глобальній економіці», яка відбудеться 26 квітня 2018 року в місті Києві у Міжнародному університеті фінансів!

До участі запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, а також студенти.

Напрями роботи конференції (секції):
1. Конкурентоспроможність європейських і українських компаній в сучасній глобальній економіці.
2. Міжнародна фінансово-інвестиційна та банківська діяльність в умовах глобалізації.
3. Механізми відновлення національної економіки та формування сприятливого економічного середовища для розвитку бізнесу.
4. Міжнародна та національна безпека в процесі глобальних трансформацій.
5. Регулятивні механізми впливу глобальної економіки на конкурентоспроможність та економічну безпеку держави.

Кінцевий термін подання матеріалів: до 18 квітня 2018 року.

Учасникам конференції буде видано програму заходу, збірник тез та сертифікат учасника

У разі дистанційної участі у конференції, збірник тез та сертифікат учасника будуть надіслані на поштову адресу, вказану в заявці, протягом 14 робочих днів.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись у вкладеному інформаційному листі (English)

Контакти організаційного комітету:
Міжнародний університет фінансів
просп. Перемоги, 37, корпус 1 (ліве крило), м. Київ, Україна, 03056
Сайт: http://iuf.edu.ua/
Тел. +38(044) 277 43 28
Контактна особа: доцент кафедри фінансів та обліку
Михайлик Ольга Михайлівна, моб. тел. (067) 277 18 75
E-mail: olga-sav@ukr.net