INKOMPASS — це унікальна програма для молоді від Philip Morris International (PMI), яка дає можливість розкрити себе приймаючи виклики, які кидає бізнес-середовище, та культурне різноманіття.

Ти матимеш можливість:

• працювати над реальними проектами з бізснесу, що допоможе розвинути твої навички
  • побудувати міжнародні відносини з PMI-колегами
  • отримати персоналізований зворотний зв’язок та коучинг

Якщо ти матимеш високі результати роботи під час проходження програми, ти зможеш отримати запрошення на роботу у PMI ще до випуску з університету!

Хто може подати заявку?
Ми шукаємо кандидатів, які

• Вільно володіють англійською
  • Є студентами ВУЗів 3-5 року навчання

Як подати заявку та стати учасником програми?

1. Заповни анкету та прикріпи резюме
  2. Пройди 2 онлайн-тести, запрошення на які ти отримаєш електронною поштою:
    • Числовий тест, який перевірить твої аналітичні здібності
    • Ситуаційне мислення
  3. Пройди відео-інтерв’ю, запрошення на яке ти отримаєш електронною поштою

Якщо ти успішно проходиш ці етапи, тебе буде запрошено на останній: участь в Центрі Оцінки. Під час Центру Оцінки ми зустрінемось особисто та дізнаємось більше один про одного. Ти матимеш шанс продемонструвати свої навички та здібності під час проходження бізнес-кейсів та участі в бізнес-активностях, познайомишся з іншими кандидатами та зустрінешся з діючими співробітниками Філіп Морріс Україна.

Після успішного проходження всіх перелічених етапів ти станеш учасником програми INKOMPASS.

Ознайомся, будь ласка, з нашими ключовими датами: