Визначено переможців І туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»

На засіданні Конкурсної комісії І туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» обрано переможців.

На конкурс надійшло 8 робіт студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Оцінювала виступи учасників конкурсна комісія у складі провідних вчених університету під керівництвом ректора, проф. Л.Г.Смоляр. За її результатами до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт рекомендовано дипломні роботи за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:

Корнілової Владислави – із темою дипломної роботи «Інноваційна діяльність у туристичному бізнесі України (на прикладі товариства з обмеженою відповідальністю «Туристська компанія «Жюль Верн»), (науковий керівник – проф. Смоляр Л.Г.);

Калбазова Дем’яна – тема дипломної роботи: «Організаційно-економічні процедури бізнес-планування підприємницької діяльності (на прикладі ПП «Центр Чистоти»), (науковий керівник – проф. Іляш О.І.);

Литвинюка Микити – тема дипломної роботи: «Аналіз маркетингових можливостей просування фармацевтичної продукції» (на прикладі ТОВ «Фарма Старт»), (науковий керівник – проф. Дорошкевич Д.В.).

Зичимо нашим переможцям призових місць у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт серед студентів вищих навчальних закладів освіти за обраною спеціальністю!