Дорогі друзі!

Вітаємо Вас на офіційному сайті Обласної та міської учнівської Інтернет-олімпіади! Наша олімпіада – для тих, хто хоче взяти участь в інтелектуальних змаганнях, випробувати себе, знайти друзів та однодумців, хто мріє стати студентом Міжнародного університету фінансів та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»!

Наші навчальні заклади прагнуть створити всі необхідні умови для інтелектуального та духовного зростання студентів. Через різноманітні заходи, олімпіади, спільні конференції, практику, лекції, зустрічі ми всі разом йдемо до спільної мети – підготовки висококваліфікованих фахівців для українського та міжнародного ринку праці, створення умов для розкриття таланту, що закладений у кожній особистості та формуванні генерації здорових та освічених громадян нашої держави.

Обласна та міська учнівська Інтернет-олімпіада з основ економіки проводиться Університетами за сприяння Київської обласної та міської державних адміністрацій. Участь в Олімпіаді безкоштовна.

В Інтернет-олімпіаді з основ економіки можуть взяти участь учні 10 та 11 класів.

Обласна учнівська Інтернет-олімпіада буде проводитися в два етапи:

Переможці Інтернет-олімпіади з основ економіки у відбіркових турах зможуть взяти участь у заключному етапі Олімпіади, який відбудеться 30 листопада 2016 року у Міжнародному університеті фінансів (м. Київ).

За результатами Олімпіади есе переможців та призерів, а також кращі есе Учасників Олімпіади, які приймають участь у ІІ турі (І заочному етапі) будуть БЕЗКОШТОВНО опубліковані у Збірнику матеріалів Конференції, яка відбудеться 30 листопада 2016 року.